О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 1997 г. N 466
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1. В приложении к постановлению Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 P961533_ "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год":
в разделе VII "Законодательное обеспечение реформ", порядковый номер 112, в строках:
"Об органах внутренних дел Республики Казахстан" в графе 4 слова "февраль 1997 г." заменить словами "июнь 1997 г.";
"О внутренних войсках МВД Республики Казахстан" в графе 4 слова
"февраль 1997 г." заменить словами "август 1997 г.".
2. В Плане законопроектных работ Правительства Республики
Казахстан на 1997 год, утвержденном постановлением Правительства
Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14
P970014_
"О Плане
законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997
год":
исключить строки, порядковые номера 11, 24, 25;
дополнить строками, порядковые номера 45а, 50а и 54а,
следующего содержания:
"45a  О таможенных        Гостаможком,       апрель   май   июнь
органах             Минюст
-----------
Отдел координации
подготовки
правительственных
решений
50а О внесении           МВД, Генпрокуратура  май    июнь  август
изменений и          (по согласованию),
дополнений в Указ    Минюст
Президента           ------------------
Республики           Отдел координации
Казахстан,           подготовки
имеющий силу         правительственных
Закона,              решений
"Об органах
внутренних дел
Республики
Казахстан"
54а О внесении           МВД,                 июль  август  сентябрь
изменений            Минюст
и дополнений         -----------------
в Указ               Отдел координации
Президента           подготовки
Республики           правительственных
Казахстан,           решений
имеющий силу
Закона, "О
внутренних войсках
МВД Республики
Казахстан"
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 3 сәуiрдегi N 466
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. "1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасының Үкiметi шараларының кең ауқымды Жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысына қосымшаға:
"Реформаларды заңдық қамтамасыз ету" деген VII бөлiмдегi реттiк нөмiрi 112-жолдардағы:
"Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" деген жолдың 4-бағанындағы "1997 жылғы ақпан" деген сөздер "1997 жылғы маусым" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Iшкiiсминiнiң iшкi әскерлерi туралы"
деген жолдың 4-бағанындағы "1997 жылғы ақпан" деген сөздер
"1997 жылғы тамыз"  деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң
жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулысымен бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған заң жобалары
жұмыстарының жоспарындағы:
реттiк нөмiрi 11, 24, 25-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 45а, 50а және 54а мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"45а Кеден органдары    Мемкеденком,   сәуiр   мамыр   маусым
туралы             Әдiлетминi
Үкiмет
шешiмдерiн
әзiрлеудi
үйлестiру
бөлiмi
50а "Қазақстан          Iшкiiсминi,   мамыр    маусым  тамыз
Республикасының     Бас
iшкi iстер          прокуратура
органдары туралы"   (келiсiм
Қазақстан           бойынша),
Республикасы        Әдiлетминi
Президентiнiң       Үкiмет
Заң күшi бар        шешiмдерiн
Жарлығына           әзiрлеудi
өзгерiстер мен      үйлестiру
толықтырулар        бөлiмi
енгiзу туралы
54а "Қазақстан          Iшкiiсминi,   шiлде   тамыз    қыркүйек
Республикасының     Әдiлетминi
Iшкiiсминi iшкi     Үкiмет
әскерлерi туралы"   шешiмдерiн
Қазақстан           әзiрлеудi
Республикасы        үйлестiру
Президентiнiң       бөлiмi
Заң күшi бар
Жарлығына
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi