О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1994 г. N 1171
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1997 г. N 828. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1994 г. N 1171 P941171_ "О регулировании цен на продукцию хозяйствующих субъектов-естественных монополистов" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 44, ст. 474) следующее дополнение:
в абзаце третьем пункта 1 после слов "управления воздушным движением" дополнить словами "аэропортов (предоставление услуг)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 19 қазандағы N 1171 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 13 мамырдағы N 828 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Шаруашылық жүргiзушi субъектiлер - табиғи монополияшылардың өнiмдерiне бағаны реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 19 қазандағы N 1171 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 44, 474-бап) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақтың үшiншi абзацындағы "әуе қозғалысын басқару" деген сөзден кейiн "әуежаймен (қызмет көрсету)" деген сөзбен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi