Об изменении границ городов Аксу и Экибастуза Павлодарской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 1997 г. N 845
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 7 мая 1997 года N 3490 U973490_ "Об упразднении Аксуского и Экибастузского районов Павлодарской области" и в соответствии со статьей 10 Закона Республики казахстан Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 23-24, ст. 507) Правительство Республики Казахстан постановляет:
Изменить границы:
города Аксу, включив в него территорию упраздненного Аксуского района;
города Экибастуза, включив в него территорию упраздненного Экибастузского района.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Павлодар облысының Ақсу және Екiбастұз қалаларының шекараларын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 16 мамыр N 845
"Павлодар облысының Ақсу және Екiбастұз аудандарын тарату
туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 7 мамырдағы
N 3490
U973490_
Жарлығын орындау үшiн және "Қазақстан Республикасының
әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңның
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1993 ж., N 23-24,
507-құжат)
Z934200_
10-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi
қаулы етедi:
таратылған Ақсу ауданының аумағын қоса отырып, Ақсу қаласының;
таратылған Екiбастұз ауданының аумағын қоса отырып, Екiбастұз
қаласының шекаралары өзгертiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi