О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1894
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 1997 года № 881. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1894 P951894_ "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. N 2201" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515) следующее дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
дополнить строками, порядковый номер 31, следующего содержания:
"31. Департамент методологии Аудиторская деятельность".
бухгалтерского учета и аудита
Министерства финансов
Республики Казахстан
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 қаңтардағы N 1894 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 26 мамырдағы N 881 қаулысы. Күші жойылды - Қзақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Президентінiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
аталған қаулының 1-қосымшасы:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 31-жолмен толықтырылсын:
"31. Қазақстан Республикасы       Аудиторлық қызмет"
Қаржы министрлiгiнiң
бухгалтерлiк есеп және
аудит методологиясы
департаментi
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi