О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 1997 г. N 909. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533  P961533_   "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год":
в приложении к указанному постановлению в разделе VII "Законодательное обеспечение реформ", порядковый номер 111, строки:
"О коллективных  проект         май      Минтрудсоцзащиты, Минфин,
договорах        Закона,        1997 г.  Минэкономики, Минюст
(соглашениях)    постановление
Правительства                               ".
изложить в следующей редакции:
"О коллективных  проект         ноябрь   Минтрудсоцзащиты, Минфин,
договорах        Закона,        1997 г.  Минэкономторг, Минюст
(соглашениях)    постановление
новая редакция   Правительства                              ".
2. В Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год, утвержденном постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14  P970014_   "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год":
исключить строки, порядковый номер 41;
дополнить строками, порядковый номер 63а, следующего содержания:
"63а О коллективных   Минтрудсоцзащиты,      октябрь  ноябрь  декабрь
договорах        Минфин, Минэкономторг,
(соглашениях)    Минюст
новая редакция   ______________________
Отдел координации
подготовки
правительственных
решений                          ".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 30 мамырдағы N 909. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. "1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533  қаулысына :
көрсетiлген қаулының "Реформаларды заңдық қамтамасыз ету" деген VII бөлiмiндегi, реттiк нөмiрi III
"Ұжымдық шарттар     Заң жобасы,     1997 ж. Еңбекәлеуметминi,
(келiсiмдер) туралы  Үкiмет қаулысы  мамыр   Қаржыминi, Эконом.
минi, Әдiлетминi
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұжымдық шарттар     Заң жобасы,     1997 ж. Еңбекәлеуметминi,
(келiсiмдер) туралы  Үкiмет қаулысы  қараша  Қаржыминi, Эконом.
жаңа редакция                                саудаминi,
Әдiлетминi"
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң жобалары жұмыстарының жоспарында:
реттiк нөмiрi 41 жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 63а мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"63а Ұжымдық шарттар   Еңбекәлеуметминi, қазан қараша желтоқсан
(келiсiмдер)      Қаржыминi, Эко.
туралы жаңа       номсаудаминi,
редакция          Әдiлетминi"
-------------
Үкiмет шешiмдерiн
әзiрлеудi үйлес.
тiру бөлiмi
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi