Вопросы акционерного общества "Ачполиметалл"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 1997 г. N 917
В соответствии с протокольным решением от 24 апреля 1997 года N 15-5/37 выездного заседания правительственной рабочей группы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Департаменту по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан:
провести переговоры с компанией "Ривер Интернэшнл С.А." (Швейцария) и заключить Соглашение о переуступке компанией "Ривер Интернэшнл С.А." в пользу Министерства финансов Республики Казахстан права истребования с акционерного общества "Алаугаз" (г. Шымкент) дебиторской задолженности компании "Ривер Интернэшнл С.А." в размере 1950 тыс. (один миллион девятьсот пятьдесят тысяч) долларов США;
зачесть вышеуказанную переуступку права по истребованию дебиторской задолженности компании "Ривер Интернэшнл С.А." в счет оплаты акций акционерного общества "Ачполиметалл" в соответствии с Контрактом от 20 декабря 1996 года N 041/012-96, заключенным между Государственным комитетом Республики Казахстан по приватизации и компанией "Ривер Интернэшнл С.А.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Ачполиметалл" акционерлiк қоғамының мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 3 маусымдағы N 917
Үкiмет жұмыс тобының көшпелi мәжiлiсiнiң 1997 жылғы 24 сәуiрдегi N 15-5/37 хаттамалық шешiмiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру жөнiндегi департаментi:
"Ривер Интернэшнл С.А." (Швейцария) компаниясымен келiссөз жүргiзсiн және "Ривер Интернэшнл С.А." компаниясының "Алаугаз" (Шымкент қаласы) акционерлiк қоғамынан "Ривер Интернэшнл С.А." компаниясының 1950 мың (бiр миллион тоғыз жүз елу мың) АҚШ доллары мөлшерiндегi дебиторлық берешегiн талап ету құқығын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң пайдасына мәмiлеге келу туралы Келiсiм жасалсын;
"Ривер Интернэшнл С.А." компаниясының жоғарыда аталған дебиторлық берешегiн талап ету құқығына мәмiлеге келудi Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен "Ривер Интернэшнл С.А." компаниясы арасында 1996 жылғы 20 желтоқсанда жасасылған N 041/012-96 Келiсiм-шартына сәйкес "Ачполиметалл" акционерлiк қоғамының акцияларын төлеу есебiне есептесiн.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрi А.С.Павловқа жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi