О направлении представителей Республики Казахстан в Исполнительный комитет Международного Фонда спасения Арала
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1997 г. N 918. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 ноября 1999 г. N 1734 ~P991734.
В соответствии с решением глав государств Центральной Азии о реорганизации структуры Международного Фонда спасения Арала от 28 февраля 1997 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Направить от Республики Казахстан полномочными представителями в исполнительный комитет Международного Фонда спасения Арала Оспанова Медета Оспановича - начальника Балхаш-Алакульского бассейнового водохозяйственного объединения Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и Баялимова Даулетияра Аймагамбетовича - директора Кзыл-Ординского филиала Исполнительной дирекции Международного Фонда спасения Арала.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 1996 г. N 1224 "О направлении полномочного представителя Республики Казахстан в исполнительный комитет Межгосударственного совета по проблемам бассейна Аральского моря".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының өкiлдерiн Халықаралық Аралды құтқару қорының атқару комитетiне жiберу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 4 маусым N 918. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.11.17. N 1734 қаулысымен. ~P991734
Орталық Азия мемлекеттерi басшыларының 1997 жылғы 28 ақпандағы Халықаралық Аралды құтқару қорының құрылымын қайта ұйымдастыру туралы шешiмiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасынан Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқару комитетiне уәкiлеттi өкiл етiп Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары жөнiндегi комитетiнiң Балқаш-Алакөл бассейндiк су шаруашылығы бiрлестiгiнiң бастығы Оспанов Медет Оспанұлы және Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы дирекциясы Қызылорда филиалының директоры Баялымов Дәулетияр Аймағамбетұлы жiберiлсiн.
2. "Арал теңiзi бассейнiнiң проблемалары жөнiндегi Халықаралық кеңестiң Атқарушы комитетiне Қазақстан Республикасының өкiлеттi өкiлiн жiберу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 3 қазандағы N 1224 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi