О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1996 г. N 1425 и от 31 декабря 1996 г. N 1742
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 1997 г. N 930. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 июля 2001 г. N 985 ~P010985.
В соответствии с распоряжением Президента Республики Казахстан от 23 мая 1997 г. N 3523 N973523_ "О некоторых мерах, связанных с изменением административно-территориального устройства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести дополнения и изменения в следующие решения Правительства Республики Казахстан:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 21 сентября 1999 г. N 1433 P991433_ . )
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1742 "О типовой структуре аппарата акимов областей и города Алматы, перечне их самостоятельных исполнительных органов, лимитах общей численности работников, количества служебных легковых автомобилей, фонда оплаты труда и расходов на служебные командировки":
название приложения 2 к указанному постановлению изложить в следующей редакции:
"Примерный перечень самостоятельных исполнительных органов акимов областей и г. Алматы";
примечание к приложению 2 к указанному постановлению дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"В перечень органов, финансируемых из местного бюджета, до конца 1997 года могут вноситься изменения по усмотрению акимов областей и г. Алматы";
приложения 3-6 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 3-6.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Выписка
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 июня 1997 г. N 930
Предельная численность работников территориальных
подразделений центральных исполнительных органов,
финансируемых из республиканского бюджета
---------------------------------------------------------------------
Наименование территориальных подразделений      !Количество единиц
центральных исполнительных органов              !
---------------------------------------------------------------------
Областные, городские управления Министерства
юстиции Республики Казахстан, включая службу
по регистрации недвижимости                             730
Сноска. Численность приведена с учетом службы
по регистрации недвижимости.
Выписка
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 июня 1997 г. N 930
Лимиты
количества служебных легковых автомобилей
территориальных подразделений министерств,
государственных комитетов и иных центральных и
местных исполнительных органов, содержащихся за
счет республиканского бюджета
---------------------------------------------------------------------
Наименование                          !  Количество
! автомобилей
---------------------------------------------------------------------
Учреждения юстиции:                                     383
областные, Алматинский городской суды                    55
районные (городские) суды                               293
Управления юстиции                                       35

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 қарашадағы N 1425 және 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1742 қаулыларына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 5 маусым N 930. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.07.21. N 985 қаулысымен. ~P010985
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысының өзгертiлуiне байланысты кейбiр шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 23 мамырдағы N 3523 N973523_ өкiмiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мынадай шешiмдерiне толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.21. N 1433
қаулысымен. P991433_
2. "Облыстар мен Алматы қаласы әкiмдерi аппаратының үлгiлiк құрылымы, олардың дербес атқарушы органдарының тiзбесi, қызметкерлерiнiң жалпы санының лимиттерi, қызметтiк жеңiл автомобильдерiнiң саны, еңбекақы қоры және қызметтiк iссапарларға арналған шығындар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1742 P961742_ қаулысына:
аталған қаулыға 2-қосымшаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың және Алматы қаласы әкiмдерiнiң дербес атқарушы
органдарының үлгi тiзбесi";
аталған қаулыға 2-қосымшаның ескертпесi мынадай мазмұндағы
екiншi абзацпен толықтырылсын:
"Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын органдардың тiзбесiне
өзгерiстердi облыстардың және Алматы қаласы әкiмдерiнiң қарауы
бойынша 1997 жылдың аяғына дейiн енгiзуге болады";
аталған қаулыға 3-6 қосымшалар 3-6 қосымшаларға сәйкес жаңа
редакцияда жазылсын:
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
КӨШIРМЕ
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 5 маусымдағы
N 930 қаулысына
1-қосымша
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын орталық
атқарушы органдардың аумақтық бөлiмшелерi қызметкерлерiнiң
шектi саны
_______________________________________________________________
Орталық атқарушы органдары                      Адам саны
аумақтық бөлiмшелерiнiң атаулары
_______________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң
Жылжымайтын мүлiктердi тiркеу жөнiндегi
қызметтi қоса алғанда, облыстық, қалалық
басқармалары                                        730*
___________________________________________
Ескерту:
Саны жылжымайтын мүлiктердi тiркеу
жөнiндегi қызметтi ескере отырып
келтiрiлдi
КӨШIРМЕ
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 5 маусымдағы
N 930 қаулысына
2-қосымша
Министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттердiң және
республикалық бюджеттiң есебiнен ұсталатын өзге де
орталық және жергiлiктi атқарушы органдары аумақтық
бөлiмшелерiнiң қызметтiк жеңiл автомобильдер санының
ЛИМИТI
_______________________________________________________________
Атаулары                               Автомобильдер саны
_______________________________________________________________
Әдiлет мекемелерi:                                 383
облыстардың, Алматы қалалық соттары                 55
аудандық (қалалық) соттар                          293
Әдiлет басқармалары                                 35