О публикации государственной финансовой информации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 1997 г. N 941. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 апреля 2000 г. N 565 ~P000565.
Во исполнение пункта 6 статьи 17 Закона Республики Казахстан Z960052_ "О бюджетной системе" и в целях публикации государственной финансовой информации Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
до 10 июня 1997 года разработать и утвердить формы ежеквартального отчета исполнения республиканского, местных бюджетов и внебюджетных фондов, а также форму годового отчета исполнения консолидированного финансового баланса государства для публикации в печати;
через 40 дней после отчетного периода публиковать информацию о квартальном исполнении республиканского бюджета в центральных органах печати, с выделением расходов по обслуживанию государственного долга.
2. Рекомендовать местным исполнительным органам Республики Казахстан через 40 дней после отчетного периода публиковать квартальные отчеты исполнения местных бюджетов в местных органах печати, а также данные по задолженности: по заработной плате, взносам в Фонд государственного социального страхования, Пенсионный фонд Республики Казахстан и Фонд обязательного медицинского страхования при Правительстве Республики Казахстан, оплате работ по электроснабжению и теплоснабжению по утвержденной Министерством финансов Республики Казахстан форме.
3. Министерству труда и социальной защиты, Министерству транспорта и коммуникаций и Фонду обязательного медицинского страхования при Правительстве Республики Казахстан:
до 30 числа месяца, следующего за отчетным периодом, представлять в Правительство и Министерство финансов Республики Казахстан информацию об исполнении бюджетов Фонда государственного социального страхования, Пенсионного фонда Республики Казахстан, Фонда содействия занятости, Фонда обязательного медицинского страхования при Правительстве Республики Казахстан и Дорожного фонда Республики Казахстан; а также через 40 дней - квартальные отчеты об исполнении бюджетов вышеназванных внебюджетных фондов по утвержденным Министерством финансов Республики Казахстан формам;
через 40 дней после отчетного периода публиковать соответственно информацию о квартальном исполнении бюджетов Фонда государственного социального страхования, Пенсионного фонда Республики Казахстан, Фонда содействия занятости, Фонда обязательного медицинского страхования при Правительстве Республики Казахстан и Дорожного фонда Республики Казахстан по утвержденной Министерством финансов Республики Казахстан форме, а также данные по задолженности: по обязательным взносам в фонды и по обязательным выплатам из фондов.

Мемлекеттiк қаржы ақпаратын жариялау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 9 маусым N 941. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.04.13. N 565 қаулысымен. ~P000565
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабының 6-тармағын орындау үшiн және мемлекеттiк қаржы ақпаратын жариялау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
1997 жылдың 10 маусымына дейiн баспасөзде жариялау үшiн республикалық, жергiлiктi бюджеттер мен бюджеттен тыс қорлардың атқарылуының тоқсан сайынғы есебiнiң нысанын, сондай-ақ мемлекеттiң жинақталған қаржы балансының атқарылуының жылдық есебiнiң нысанын әзiрлеп, бекiтсiн;
есептi кезеңнен кейiн 40 күннен соң орталық баспасөз органдарында мемлекеттiк борышқа қызмет көрсету жөнiндегi шығыстарды бөлiп көрсете отырып, республикалық бюджеттiң тоқсандық атқарылуы туралы ақпарат жарияласын.
2. Қазақстан Республикасының жергiлiктi атқарушы органдарына есептi кезеңнен кейiн 40 күннен соң жергiлiктi баспасөз органдарында Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бекiткен нысан бойынша жергiлiктi бюджеттердiң атқарылуының тоқсандық есебiн, сондай-ақ берешектер бойынша: еңбекақы, Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына, Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мiндеттi медициналық сақтандыру қорына жарналар, электрмен жабдықтау және жылумен жабдықтау жөнiндегi жұмыстарға ақы төлеу жөнiндегi деректердi жариялау ұсынылсын.
3. Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi, Көлiк және коммуникациялар министрлiгi және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мiндеттi медициналық сақтандыру қоры:
есептi кезеңнен кейiнгi айдың 30-ына дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қоры, Қазақстан Республикасының Зейнетақы қоры, Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қоры, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мiндеттi медициналық сақтандыру қоры және Қазақстан Республикасының Жол қоры бюджеттерiнiң атқарылуы туралы ақпарат, сондай-ақ 40 күннен кейiн - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бекiткен нысандар бойынша жоғарыда аталған бюджеттен тыс қорлар бюджеттерiнiң атқарылуы туралы тоқсандық есеп ұсынсын;
есептi кезеңнен кейiн 40 күннен соң Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бекiткен нысан бойынша Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қоры, Қазақстан Республикасының Зейнетақы қоры, Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қоры, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мiндеттi медициналық сақтандыру қоры және Қазақстан Республикасының Жол қоры бюджеттерiнiң тоқсандық атқарылуы туралы тиiстi ақпаратты, сондай-ақ берешектер бойынша: қорларға мiндеттi жарналар жөнiндегi және қорлардан төленетiн мiндеттi төлемдер жөнiндегi деректердi жарияласын.

4. Министерству финансов Республики Казахстан через 3 месяца после окончания отчетного финансового года публиковать в центральных органах печати информацию о годовом исполнении консолидированного финансового баланса государства по утвержденной форме.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi есептi қаржы жылы аяқталғаннан кейiн 3 айдан соң орталық баспасөз органдарында мемлекеттiң жинақталған қаржы балансының жылдық атқарылуы туралы белгiленген нысан бойынша ақпарат жарияласын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi