О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1996 г. N 929
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1997 г. N 981. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В связи с происшедшими кадровыми изменениями в органах государственного управления Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1996 г. N 929  P960929_  "О Государственной регулирующей комиссии в электроэнергетике" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 32, ст. 295) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Государственной регулирующей комиссии в электроэнергетике:
Шукеева У.Е.       - Министра экономики и торговли Республики
Казахстан, председателем Комиссии
Тиесова С.А.       - Директора Департамента электроэнергетики
Министерства энергетики и природных
ресурсов Республики Казахстан,
заместителем председателя Комиссии
Ертлесову Ж.Д.     - заместителя Министра (вице-Министра)
финансов Республики Казахстан
Радостовца Н.В.    - заместителя Министра (вице-Министра)
экономики и торговли Республики Казахстан
Ваисова М.К.       - заместителя Министра (вице-Министра)
юстиции Республики Казахстан
Руденко Ю.С.       - Директора Департамента материальных
отраслей Министерства финансов Республики
Казахстан
Попандопуло Е.Н.   - Директора Департамента ценообразования
Министерства экономики и торговли
Республики Казахстан
Такенова А.Д.      - консультанта Отдела координации
подготовки правительственных решений
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Раханова М.С.      - заместителя Директора Департамента
по приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Абдукамалова О.А.  - заместителя Директора Департамента
управления государственным имуществом
и активами Министерства финансов
Республики Казахстан
Жумабекова Е.М.    - начальника Республиканского управления
энергетического надзора Министерства
энергетики и природных ресурсов
Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Соболева В.В., Котенко Н.Л., Кусаинова Х.К., Менжулина Б.М., Шукпутова А.М.
2. Министерству энергетики и природных ресурсов совместно с Министерством экономики и торговли Республики Казахстан в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложение о Государственной регулирующей комиссии в электроэнергетике, соответствующей требованиям Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 23 декабря 1995 г. N 2724 "Об электроэнергетике".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 шiлдедегi N 929 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 17 маусымдағы N 981 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару органдарында кадрлық өзгерiстердiң болуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Электр энергетикасындағы мемлекеттiк реттеушi комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 шiлдедегi N 929 қаулысына  (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, N 32, 295-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулының қосымшасына:
Электр энергетикасындағы мемлекеттiк реттеушi комиссия құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Шүкеев Ө.Е.        - Қазақстан Республикасының Экономика
және сауда министрi, Комиссия төрағасы
Тиесов С.А.        - Қазақстан Республикасының Энергетика
және табиғи ресурстар министрлiгi Электр
энергетикасы департаментiнiң директоры,
Комиссия төрағасының орынбасары
Ертiлесова Ж.Ж.    - Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
орынбасары (вице-министр)
Радостовец Н.В.    - Қазақстан Республикасы Экономика және
сауда министрiнiң орынбасары
(вице-министр)
Уәйiсов М.К.       - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң
орынбасары (вице-министр)
Руденко Ю.С.       - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi материалдық сала
департаментiнiң директоры
Попандопуло Е.Н.   - Қазақстан Республикасының Экономика
және сауда министрлiгi Баға белгiлеу
департаментiнiң директоры
Төкенов А.Д.       - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi
Кеңсесiнiң Үкiмет шешiмдерiн әзiрлеудi
үйлестiру бөлiмiнiң консультанты
Раханов М.С.       - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi Жекешелендiру жөнiндегi
департаментi директорының орынбасары
Әбдыкамалов О.А.   - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi
басқару департаментi директорының
орынбасары
Жұмабеков Е.М.     - Қазақстан Республикасының Энергетика
және табиғи ресурстар министрлiгi
Республикалық энергетикалық қадағалау
басқармасының бастығы
В.В.Соболев, Н.Л.Котенко, Х.К.Құсайынов, Б.М.Менжулин, А.М.Шоқпытов аталған құрамнан шығарылсын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгi Экономика және сауда министрлiгiмен бiрлесе, бiр ай мерзiм iшiнде "Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2724  Заң күшi бар Жарлығына сәйкес, электр энергетикасындағы мемлекеттiк реттеушi комиссия туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсыныс енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi