О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1997 г. N 991. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533  P961533_   "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год":
в приложении к указанному постановлению в разделе VII "Законодательное обеспечение реформ", порядковый номер 111, исключить строки:
"О минимальном потребительском  проект Закона, апрель  Минтрудсоц-
бюджете и минимальной           постановление  1997 г. защиты,
зарплате (новая редакция)       Правительства          Минфин,
Минэкономики,
Минюст".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14 P970014_  "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год":
В Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год, утвержденном указанным постановлением, строки, порядковый номер 37, исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 19 маусымдағы N 991. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. "1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы  N 1533  қаулысына:
аталған қаулының қосымшасындағы "Реформаларды заңдық қамтамасыз ету" деген VII бөлiмдегi, реттiк нөмiрi 111, мынадай жолдар алынып тасталсын:
Ең төменгi тұтыну       Заң жобасы,   сәуiр    Еңбек және әлеу.
бюджетi мен ең төменгi   Үкiмет        1997 ж.  метминi, Қаржы.
еңбекақы туралы          қаулысы                минi, Экономминi,
(жаңа редакция)                                 Әдiлетминi"
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы арналған Заң жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы   N 14  қаулысына:
Аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған заң жобасы жұмыстарының жоспарындағы реттiк нөмiрi 37 жолдар алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi