О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 1997 г. N 148
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1997 г. N 1009
Во исполнение  Указа  Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 3465 "О мерах по дальнейшему реформированию системы правоохранительных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 1997 г. N 148 "Об инвестиционной программе Республики Казахстан на 1997 год" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 6, ст. 43) следующее изменение:
в приложении 3 к указанному постановлению:
в графе "заказчик" после строк, порядковый номер 36, слово "ГСК" заменить словом "МВД".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 ақпандағы N 148 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 24 маусымдағы N 1009
"Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының жүйесiн одан әрi реформалау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегi N 3465 U973465_ Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының 1997 жылға арналған инвестициялық
бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4
ақпандағы N 148
P970148_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
N 6, 43-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған қаулының 3-қосымшасына:
реттiк нөмiрi 36, "тапсырыс берушi" бағанындағы "МТК" деген сөз
"Iшкiiсминi" деген сөзбен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi