О предоставлении земельного участка Управлению Делами Президента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1997 г. N 1038
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение акима Акмолинской области и Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан о предоставлении Управлению Делами Президента Республики Казахстан для строительства и обслуживания комплекса объектов Резиденции Президента Республики Казахстан в постоянное землепользование земельного участка площадью 67 га, в том числе покрытых лесом 47,5 га, пастбищ 14,7 га и прочих угодий 4,8 га, из землепользования Акмолинского лесохозяйственного производственного предприятия Целиноградского района Акмолинской области.
2. Установить, что возмещение потерь сельскохозяйственного и лесохозяйственного производства, связанных с изъятием указанных земель, Управлением Делами Президента Республики Казахстан не производится.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасына жер учаскесiн беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 1 шiлдедегi N 1038
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Ақмола облысының әкiмi мен Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасына Қазақстан Республикасы Президентi Резиденциясының құрылысы мен объектiлер кешенiне қызмет көрсетуге Ақмола облысының, Целиноград ауданы Ақмола ауыл шаруашылығы өндiрiстiк кәсiпорнының жер пайдалануынан жердi тұрақты пайдалану үшiн 67 га алаң, оның iшiнде орманды - 47,5 га, жайылымды - 14,7 га және басқа да алқап - 4,8 га жер учаскесiн бөлу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Президентi Iс Басқармасы аталған жерлердi алуға байланысты ауыл шаруашылығы және орман шаруашылығы өндiрiсiнiң шығындарына өтеу жүргiзбейдi деп белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi