О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1994 г. N 587
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1997 г. N 1041
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 620 P970620_ "Об утверждении Порядка использования средств резервного фонда Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1994 г. N 587 P940587_ "Об утверждении Положения о порядке финансового и материально-технического обеспечения мероприятий в области предупреждения промышленных аварий, катастроф, стихийных бедствий и ликвидации их последствий" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 25, ст. 256).
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 3 маусымдағы N 587 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 1 шiлдедегi N 1041
"Қазақстан Республикасының Үкiметi резервтiк қорының қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегi N 620 қаулысын P970620_ орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Өнеркәсiптегi авариялар мен күйреулердiң, табиғи апаттардың алдын алу және олардың зардаптарын жою саласындағы шараларды қаржылай және материалдық-техникалық қамтамасыз етудiң тәртiбi жөнiндегi Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 3 маусымдағы N 587 P940587_ қаулысын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 25, 256-құжат) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi