О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 ноября 1993 г. N 1121
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 1997 г. N 1045
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу абзац четвертый пункта 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 ноября 1993 г. N 1121 P931121_ "О чрезвычайных мерах по ограничению роста цен в условиях введения национальной валюты" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 43, ст. 522).
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 12 қарашадағы N 1121 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 2 шiлдедегi N 1045
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Ұлттық валютаны енгiзу жағдайында бағаның өсуiн шектеу жөнiндегi төтенше шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 12 қарашадағы N 1121 P931121_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 43, 522-құжат) 1-тармағының төртiншi абзацының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi