О составе Национального совета Республики Казахстан по проблемам Каспийского моря
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 1997 г. N 1049
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить состав Национального совета Республики Казахстан по проблемам Каспийского моря согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 декабря 1994 г. N 1436 "О составе Национального совета Республики Казахстан по проблемам Каспийского моря".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 июля 1997 г. N 1049
Состав
Национального совета Республики Казахстан
по проблемам Каспийского моря
Токаев К. К.         - Министр иностранных дел Республики
Казахстан, председатель
Аманжолова З.А.      - начальник отдела Министерства
иностранных дел Республики Казахстан,
секретарь
Члены совета:
Школьник В.С.        - Министр науки-Президент Академии
Наук Республики Казахстан
Шукеев У.Е.          - Министр экономики и торговли
Республики Казахстан
Идрисов Е.А.         - первый заместитель Министра
иностранных дел Республики Казахстан
Левитин В.Л.         - аким Мангистауской области
Чердабаев Р.Т.       - аким Атырауской области
Нуралиев С.К.        - заведующий Отделом внешних связей
и протокола Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Баишев К.С.          - заместитель Министра (вице-Министр)
экологии и биоресурсов Республики
Казахстан
Даукеев С.Ж.         - заместитель Министра (вице-Министр)
энергетики и природных ресурсов
Республики Казахстан
Отаров К.М.          - заместитель Министра (вице-Министр)
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Рыспаев Ж.К.         - заместитель Председателя Комитета
Национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Жасузаков С.А.       - заместитель начальника Главного штаба
Вооруженных Сил Республики Казахстан
Балгимбаев Н.У.      - президент Национальной нефтегазовой
компании "Казахойл" (по согласованию)
Куандыков Б.М.       - президент акционерного общества
"Казахстанкаспийшельф" (по согласованию)
Турарбеков Б.Ш.      - главный эксперт Секретариата Совета
Безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Демин А.Б.           - Директор Департамента международного
правового обеспечения и правовой
информации Министерства юстиции
Республики Казахстан
Коваленко П.Д.       - Директор Департамента водного
транспорта Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Каспий теңiзi проблемалары жөнiндегi Ұлттық кеңесiнiң құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 3 шiлдедегi N 1049
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Каспий теңiзi проблемалары жөнiндегi Ұлттық кеңесiнiң құрамы бекiтiлсiн:
2. "Қазақстан Республикасының Каспий теңiзi проблемалары жөнiндегi Ұлттық кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 желтоқсандағы N 1438 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 3 шiлдедегi
N 1049 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Каспий теңiзi проблемалары
жөнiндегi Ұлттық кеңесiнiң құрамы
Тоқаев Қ.К.              - Қазақстан Республикасының Сыртқы
iстер министрi, төраға
Аманжолова З.А.          - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлiгiнiң бөлiм бастығы, хатшы
Кеңес мүшелерi
Школьник В.С.            - Қазақстан Республикасының Ғылым
министрi - Ғылым академиясының
президентi
Шүкеев Ө.Е.              - Қазақстан Республикасының Экономика
және сауда министрi
Ыдырысов Е.Ә.            - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрiнiң бiрiншi орынбасары
Левитин В.Л.             - Маңғыстау облысының әкiмi
Шырдабаев Р.Т.           - Атырау облысының әкiмi
Нұралиев С.К.            - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Сыртқы
байланыстар және хаттама бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Бәйiшов Қ.С.             - Қазақстан Республикасы Экология және
биоресурстар министрiнiң орынбасары
(вице-министр)
Дәукеев С.Ж.             - Қазақстан Республикасы Энергетика
және табиғи ресурстар министрiнiң
орынбасары (вице-министр)
Отаров К.И.              - Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрiнiң орынбасары
(вице-министр)
Рыспаев Ж.Қ.             - Қазақстан Республикасының Ұлттық
қауiпсiздiк комитетi төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Жасұзақов С.А.           - Қазақстан Республикасының Қарулы
Күштерi бас штабы бастығының
орынбасары
Балғымбаев Н.Ө.          - "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ
компаниясының президентi (келiсiм
бойынша)
Қуандықов Б.М.           - "Қазақстанкаспийшельф" акционерлiк
қоғамының президентi
Тұрарбеков Б.Ш.          - Қазақстан Республикасының
Қауiпсiздiк Кеңесi хатшылығының
бас сарапшысы (келiсiм бойынша)
Демин А.Б.               - Қазақстан Республикасының Әдiлет
министрлiгi халықаралық құқықтық
қамтамасыз ету және құқықтық
ақпарат департаментiнiң директоры
Коваленко П.Д.           - Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникациялар министрлiгi Су
көлiгi департаментiнiң директоры