Бюджеттiк борыштар бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 8 шiлдедегi N 1075
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң емдеу мекемелерiн осы заманғы флюорографиялық жабдықпен қамтамасыз ету, сондай-ақ Медетшi банкiнiң санациялау берiлген "Актюбрентген" акционерлiк қоғамының республикалық бюджет алдындағы жинақталған берешегiн өтеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Медетшi банкi мен "Актюбрентген" акционерлiк қоғамының Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiмен қосымшаға сәйкес келiсiлген көлем мен бағада Денсаулық сақтау министрлiгiнiң республикалық бюджетке төлемдер бойынша жалпы сомасы 38623 мың (отыз сегiз миллион алты жүз жиырма үш мың) теңге, оның iшiнде қосылған құнға салынатын салық бойынша 32711 мың (отыз екi миллион жетi жүз он бір мың) теңге және экономиканы қайта құру қорына 5912 мың (бес миллион тоғыз жүз он екi мың) теңге жинақталған берешегiн өтеу есебiне емдеу мекемелерiне флюорографиялық жабдық беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi флюорография жабдығының берiлуiне қарай аталған соманы 1997 жылға арналған республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсете отырып Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiн қаржыландыру есебiне "Актюбрентген" акционерлiк қоғамының республикалық бюджетке төлемдерi бойынша есептеу жүргiзсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау
комитетi Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiмен
бiрлесiп "Актюбрентген" акционерлiк қоғамы беретiн флюорографиялық
жабдықтың толықтығы мен сапасына, сондай-ақ бекiтiлген бағалардың
сақталуына бақылауды жүзеге асырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 8 шiлдедегi
N 1075 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлiгiнiң емдеу мекемелерiне республикалық
бюджет алдындағы берешектерiн өтеу есебiнен
"Актюбрентген" акционерлiк қоғамынан әкелiнетiн
флюорографиялық жабдықтарды бөлу
мың теңге
_____________________________________________________________________
|Денталдық  |Стац.флюор.|Палат.       |Автомоб.   |
Облыс атаулары  |аппараттары|           |аппараттар   |           |
|___________|___________|_____________|___________|
|    5-Д2   |   12Ф7    |  12ПС       |КРФ111 ЗИЛ |
|___________|___________|_____________|___________|

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1997 г. N 1075
В целях обеспечения лечебных учреждений Министерства здравоохранения Республики Казахстан современным флюорографическим оборудованием, а также погашения образовавшейся перед республиканским бюджетом задолженности акционерного общества "Актюбрентген", переданного на санацию в Реабилитационный банк, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Реабилитационного банка Республики Казахстан и акционерного общества "Актюбрентген" о поставке флюорографического оборудования лечебным учреждениям Министерства здравоохранения согласно приложению в согласованных с Министерством финансов Республики Казахстан объемах и ценах в счет погашения образовавшейся задолженности по платежам в республиканский бюджет на общую сумму 38623 тыс. (тридцать восемь миллионов шестьсот двадцать три тысячи) тенге, в том числе по налогу на добавленную стоимость - 32711 тыс. (тридцать два миллиона семьсот одиннадцать тысяч) тенге и в Фонд преобразования экономики 5912 тыс. (пять миллионов девятьсот двенадцать тысяч) тенге.
2. Министерству финансов Республики Казахстан по мере поставки флюорографического оборудования производить зачет задолженности по платежам в республиканский бюджет акционерного общества "Актюбрентген" на указанную сумму в счет финансирования Министерства здравоохранения Республики Казахстан с отражением ее в доходной и расходной частях республиканского бюджета на 1997 год.
3. Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством здравоохранения Республики Казахстан осуществлять контроль за полнотой и качеством поставленного флюорографического оборудования акционерным обществом "Актюбрентген", а также соблюдением утвержденных цен.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1997 г. N 1075
Распределение флюорографического оборудования,
поставляемого акционерным обществом "Актюбрентген"
лечебным учреждениям Министерства здравоохранения
Республики Казахстан в счет погашения задолженности
перед республиканским бюджетом
тыс. тенге
----------------------------------------------------------------------
Наименование    ! Дентальные !Стац. флюр  !  Палатн.   !Автомоб.
областей      ! аппараты   !            !  аппар.    !
!------------!------------!------------!------------
!     5Д2    !  12Ф7      !   12П6     !КРФ-111 на
!            !            !            !   ЗИЛ
!------------!------------!------------!------------

Қостанай              2      58    2     64     2     75     1271
Маңғыстау             1      29    1     32     1     38     635
Павлодар              2      58    2     64     1     38     1141
Солтүстiк Қазақстан   2      58    2     64     2     75     3423
Батыс Қазақстан       1      29    1     32     1     38     635
Шығыс қазақстан       5      144   5     159    4     150    8948
Оңтүстiк Қазақстан    2       58   2     64     1     38     1141
Алматы                2       58   2     64     1     38     1141
Респ. ҒЗИ мекемелерi  2       58   3     96     2     75     1118
Респ. ҰОА госпиталi   1       29   2     64     1     38     1020
Респуб.поликлиника            0          0            0      2690

Костанайская            2    58      2    64      2    75     1271
Мангистауская           1    29      1    32      1    38      635
Павлодарская            2    58      2    64      1    38     1141
Северо-Казахстанск.     2    58      2    64      2    75     3423
Западно-Казахст.        1    29      1    32      1    38      635
Восточно-Казахстан.     5   144      5   159      4   150     8948
Южно-Казахстан.         2    58      2    64      1    38     1141
г. Алматы               2    58      2    64      1    38     1141
Респ. НИИ учрежд.       2    58      3    96      2    75     1118
Респ. госпиталь ИОВ     1    29      2    64      1    38     1020
Респ. поликлиника             0            0            0     2690
---------------------------------------------------------------------