О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1997 г. N 1161
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в План законопроектных работ Правительства Республики
Казахстан на 1997 год, утвержденный постановлением Правительства
Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14
P970014_
"О Плане
законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997
год", следующие изменение и дополнение:
строки, порядковый номер 49, исключить;
дополнить строками, порядковый номер 60б, следующего
содержания:
"60б О внесении изменений     Минэкобио-  сентябрь  октябрь  ноябрь"
и дополнений в           ресурсов,
законодательство по      Минэконом-
вопросам платежей        торг,
за специальное           Минфин,
пользование природными   Минюст
биологическими
ресурсами
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулысына өзгерiс және толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 24 шiлдедегi N 1161
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған заң
жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14
P970014_
қаулысымен бекiтiлген Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы Заң жобасы жұмыстарының жоспарына
мынадай өзгерiс және толықтыру енгiзiлсiн:
реттiк нөмiрi 49 жолдар алынып тасталсын:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 60б жолдармен толықтырылсын:
"60б Табиғи биологиялық   Экобиоресурс,   қыркүйек қазан қараша
ресурстарды арнайы   минi, Эконом.
пайдаланғаны үшiн    саудаминi,
төлем жасау мәселе.  Қаржыминi,
лерi жөнiндегi       Әдiлетминi
заңдарға өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары