О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1997 г. N 1164
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 3465 U973465_ "О мерах по дальнейшему реформированию системы правоохранительных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7
января 1997 г. N 14
P970014_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 1997 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики
Казахстан на 1997 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковый номер 63, изложить в следующей редакции:
"63 О порядке и условиях  МВД, ГСК (по    октябрь ноябрь декабрь
содержания под        согласованию),
стражей подозреваемых Верховный Суд
и обвиняемых в        (по согласованию),
совершении            Генпрокуратура
преступлений          (по согласованию),
Минюст
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 24 шiлдедегi N 1164
"Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының жүйесiн одан әрi реформалау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегi N 3465 U973465_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған заң жобасы
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997
жылғы 7 қаңтардағы N 14
P970014_
қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
осы қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997
жылғы Заң жобасы жұмыстарының жоспарына:
реттiк нөмiрi 63 жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"63 Қылмыс жасағаны     Iшкiiсминi,   қазақ қараша желтоқсан
үшiн күдiктi және   МТК (келiсiм
айыпталатын адам.   бойынша),
дарды қамауда       Жоғарғы Сот
ұстаудың тәртiбi    (келiсiм
мен шарттары туралы бойынша), Бас
прокуратура,
(келiсiм
бойынша),
Әдiлетминi
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары