О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 1997 г. N 148
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1997 г. N 1201
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 18 июня 1997 г. Z970129_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1997 год" и постановления Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1997 г. N 1088 P971088_ "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1737" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 1997 г. N 148 P970148_ "Об инвестиционной программе Республики Казахстан на 1997 год" следующие изменения и дополнения:
в абзаце третьем пункта 1 цифру "3400" заменить цифрой "2205.536";
в пункте 2 слова "Агентству по государственным закупкам при Министерстве экономики Республики Казахстан" заменить словами "Министерству экономики и торговли Республики Казахстан";
в пунктах 3 и 4 после слов "Министерству экономики" дополнить словами "и торговли";
в пункте 5 слова "Комитету финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан" заменить словами "Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан";
в пункте 6 после слов "Национальному статистическому агентству" дополнить словами "Министерства экономики и торговли";
в приложении 1 к указанному постановлению:
по строке "Всего" цифры "259.36", "18.04", "6.702", "2.974"
заменить соответственно цифрами "205.91", "17.79", "1.653", "2.211";
в пункте 2 в графе "Заемщик" слово "Миннефтегазпром" заменить
словами "ННК "Казахойл";
в пункте 3 в графе "Заемщик" слово "Комводресурсы" дополнить
словом "Минсельхоза";
пункты 7 и 9 исключить;
пункты 8 - 25 считать соответственно пунктами 7 - 23;
в пункте 8:
в графе "Финансирование в 1997 году" цифры "5.278" и "2.443"
заменить соответственно цифрами "0.229" и "1.68";
в графе "Заемщик" слова "Аким Семипалатинской области" заменить
словами "Аким Восточно-Казахстанской области";
в пункте 12:
в графе "Финансирование в 1997 году" цифру "5.4" заменить
цифрой "1.13";
в графе "Заемщик" слово "Минстрой" заменить словами "Агентство
строительства Минэкономторга";
в пункте 13 в графе "Заемщик" после слова "Минобразования"
дополнить словами "и культуры";

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 ақпандағы N 148 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 1 тамыздағы N 1201
"1997 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 18 маусымдағы Заңын және "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1737 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 9 шiлдедегi N 1088 P971088_ қаулысын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының 1997 жылға арналған инвестициялық бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 ақпандағы N 148 P970148_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақтың үшiншi абзацындағы "3400" деген сан "2205.536" деген санмен ауыстырылсын";
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi жанындағы Мемлекеттiк сатып алулар жөнiндегi агенттiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
3 және 4-тармақтардағы "Экономика министрлiгi" деген сөздердiң "Экономика" деген сөзiнен кейiн "және сауда" деген сөздер жазылсын;
5-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жанындағы Қаржы-валюталық бақылау комитетi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "Ұлттық статистика агенттiгi" деген сөздердiң алдынан "Экономика және сауда министрлiгiнiң" деген сөздермен толықтырылсын;
осы қаулының 1-қосымшасына:
"Барлығы" деген жолдағы "259.36", "18.04", "6.702", "2.974" деген сандар тиiсiнше "205.91", "17.79", "1.653", "2.211" деген сандармен ауыстырылсын;
"Заем иесi" деген бағанындағы 2-тармақтағы "Мұнайгазминi" деген сөз "Қазақойл" ҰМҚ" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Заем иесi" деген бағанындағы 3-тармақтағы "Суресурскомы" деген сөздiң алдынан "Ауылшарминiнiң" деген сөз жазылсын;
7 және 9-тармақтар алынып тасталсын;
8-25-тармақтар тиiсiнше 7-23-тармақтар болып саналсын;
8-тармақта:
"1997 жылы қаржыландыру" деген бағандағы "5.278" және "2.443" деген сандар тиiсiнше "0.229" және "1.68" деген сандармен ауыстырылсын;
"Заем иесi" деген бағандағы "Семей облысының әкiмi" деген сөздер
"Шығыс Қазақстан облысының әкiмi" деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақта:
"1997 жылы қаржыландыру" деген бағандағы "5.4" деген сан "1.13"
деген санмен ауыстырылсын;
"Заем иесi" деген бағандағы "Құрылысминi" деген сөз
"Экономсаудаминiнiң Құрылыс агенттiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Заем иесi" деген бағандағы 13-тармақтағы "Бiлiмминi" деген сөз
"Бiлiм және мәдениетминi" деп жазылсын;

в пункте 21 в графе "Финансирование в 1997 году" цифру "1"
заменить цифрой "0.5";
в пункте 23 в графе "Финансирование в 1997 году" цифру "50"
заменить цифрой "2.3";
в приложении 2 к указанному постановлению:
пункты 1, 2, 5, 6 и 9 исключить;
пункты 3 - 15 считать соответственно пунктами 1 - 10;
в пункте 5 в графе "Заказчик" слово "Кзыл-Ординская" заменить
словом "Кызылординская";
дополнить пунктом 11  следующего содержания:
"СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО
11   Талдыкорганский завод
электропогружных насосов,
г. Талдыкорган
пусконаладочные работы          -        -      1997";
в приложении 3 к указанному постановлению:
по тексту приложения:
слово "Кзыл-Ординская" заменить словом "Кызылординская";
слово "Комводресурсы" дополнить словом "Минсельхоза";
слово "Кокшетауская" заменить словом "Северо-Казахстанская";
слово "Кустанайская" заменить словом "Костанайская";
слово "Тургайская" заменить словом "Костанайская";
слово "Минобразования" дополнить словами "и культуры".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

21-тармақтағы "1997 жылы қаржыландыру" деген бағандағы "1" деген
сан "0,5" деген санмен ауыстырылсын;
23-тармақтағы "1997 жылы қаржыландыру" деген бағандағы "50" деген
сан "2.3" деген санмен ауыстырылсын;
осы қаулының 2-қосымшасына:
1, 2, 5, 6 және 9-тармақтар алынып тасталсын;
3-15-тармақтар тиiсiнше 1-10-тармақтар болып саналсын;
"Тапсырыс берушi" бағанындағы 5-тармақтағы "Қызыл-Орда" деген
сөз "Қызылорда" деген сөзбен ауыстырылсын;
Мынадай мазмұндағы 11-тармақпен толықтырылсын:
"Ауыл шаруашылығы
II Талдықорған электртиеу
насостар заводы,
Талдықорған қаласы
iске қосу-баптау
жұмыстары                 -              -        1997";
осы қаулының 3-қосымшасына:
қосымшаның мәтiнi бойынша:
"Қызыл-Орда" деген сөз "Қызылорда" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Суресурскомы" деген сөздiң алдынан "Ауылшарминiнiң" деген
сөз жазылсын;
"Көкшетау" деген сөз "Солтүстiк Қазақстан" деген сөзбен
ауыстырылсын;
"Қостанай" деген сөз "Қостанай" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Торғай" деген сөз "Қостанай" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Бiлiмминi" деген сөз "Бiлiм және мәдениетминi" деп жазылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi