О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 1997 г. N 1067
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 1997 г. N 1217. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 апреля 2002 г. N 397 ~P020397
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 1997 г. N 1067 P971067_ "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан "О реализации Ташкентской декларации глав тюркоязычных государств, проекта ЮНЕСКО и Всемирной туристской организации по развитию инфраструктуры туризма на Великом Шелковом пути в Республике Казахстан" следующие изменения:
назначить председателем Национального комитета "Шелковый путь" Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра образования и культуры Республики Казахстан Тасмагамбетова И.Н.;
ввести в состав названного комитета:
Бекбосынова К. - директора заповедника-музея памятников древнего Тараза;
Дамитова К. К. - заместителя Министра (вице-Министра) экономики и торговли Республики Казахстан;
Джалилова У.К. - начальника Инспекции охраны памятников культуры и музейной работы Департамента культуры Министерства образования и культуры Республики Казахстан;
Кулибаева А. - Директора Агентства по строительству и
архитектурно-градостроительному контролю Министерства экономики и
торговли Республики Казахстан;
Козыбаева М. - директора Института истории и этнологии им.
Ч. Валиханова;
Рыскельдиева Т. - директора туркестанского историко-культурного
заповедника-музея "Азрет-Султан";
Ходжаева М. - директора Отрарского археологического
заповедника-музея;
Хэдлоу М. - представителя ЮНЕСКО в Республике Казахстан (по
согласованию).
вывести из состава Национального комитета "Шелковый путь":
Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан
Есимова А.С.;
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра
экономики и торговли Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 шiлдедегi N 1067 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 5 тамыздағы N 1217. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.04.03. N 397 қаулысымен. ~P020397
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасында түркi тiлдi мемлекеттер басшыларының Ташкент декларациясын, ЮНЕСКО-ның және Бүкiлдүниежүзiлiк Туристiк ұйымның Ұлы Жiбек Жолы бойындағы туризм инфрақұрылымын дамыту жөнiндегi жобасын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығын жүзеге асыру шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 шiлдедегi N 1067 P971067_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Жiбек жолы" ұлттық комитетiнiң төрағасы болып Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Бiлiм және мәдениет министрi И.Н.Тасмағамбетов тағайындалсын;
аталған комитеттiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Бекбосынов К. - ежелгi Тараз ескерткiштерi қорық-мұражайының директоры;
Демитов К.К. - Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрiнiң орынбасары /вице-министр/;
Жәлелов У.К. - Қазақстан Республикасы Бiлiм және мәдениет министрлiгiнiң Мәдениет департаментiнiң мәдениет ескерткiштерiн қорғау мен мұражай жұмыстары инспекциясының бастығы;
Құлыбаев А. - Қазақстан Республикасы Экономика және сауда
министрлiгiнiң Құрылыс және сәулет-қала құрылысын бақылау жөнiндегi
агенттiгiнiң директоры;
Қозыбаев М.  - Ш.Уәлиханов атындағы тарих және этнология
институтының директоры;
Рыскелдиев Т. - "Әзiрет-Сұлтан" Түркiстан тарихи-мәдени
қорық-мұражайының директоры;
Ходжаев М.   - Отырар археологиялық қорық-мұражайының директоры;
Хадлоу М. - ЮНЕСКО-ның Қазақстан Республикасындағы өкiлi
(келiсiм бойынша).
"Жiбек жолы" ұлттық комитетiнiң құрамынан мыналар шығарылсын:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары
А.С.Есiмов;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрi Ө.Е.Шүкеев.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары