Об изменении границ города Кызылорды Кызылординской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 1997 г. N 1221
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 17 июня 1997 г. N 3550 U973550_ "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Актюбинской, Западно-Казахстанской, Кзыл-Ординской и Кустанайской областей" и в соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 г. Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Изменить границы города Кызылорды, включив в него территории: поселков Машино-испытательная станция, Талдыарал, села Кубас Акжарминского аульного округа, поселков Абай, Казрис, Караултобе Косшынырауского аульного округа, села Аксуат, аэропорта Аксуатского аульного округа, поселка Тасбугет упраздненного Сырдарьинского района, поселков Караколь, Караозек, села Кызылозек Кызылозекского аульного округа, села Ирколь Ленинского аульного округа Теренозекского района, села Бирказан Солотобинского аульного округа Шиелийского района в пределах границ их землепользования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қызылорда облысы Қызылорда қаласының шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 6 тамыздағы N 1221
"Ақтөбе, Батыс Қазақстан, Қызылорда және Қостанай облыстарының әкiмшiлiк-аумақтық құрылымындағы өзгерiстер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 17 маусымдағы N 3550 Жарлығын U973350_ атқару үшiн және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 10-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қызылорда қаласының шекарасы оған: Машина-сынау станциясы, Талдыарал поселкелерiнiң, Ақжарма ауылдық округiнiң Қубас селосының, Қосшыңырау ауылдық округiнiң Абай, Қазрис, Қарауылтөбе поселкелерiнiң, Ақсуат ауылдық округiнiң Ақсуат селосының, әуе жайының, таратылған Сырдария ауданының Тасбөгет поселкесiнiң, Қызылөзек ауылдық округiнiң Қаракөл, Қараөзек поселкелерiнiң, Қызылөзек селосының, Тереңөзек ауданы Ленинск ауылдық округiнiң Иiркөл селосының, Шиелi ауданы Сұлутөбе ауылдық округiнiң Бiрқазан селосының аумақтарын олардың жер пайдалану шекараларының шегiнде қоса отырып өзгертiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi