О порядке проведения переписи государственных служащих, работников, осуществляющих техническое обслуживание и обеспечивающих функционирование государственных органов и их аппаратов и не являющихся государственными служащими, а также работников организаций образования и здравоохранения, финансируемых за счет средств государственного бюджета
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1997 г. N 1292
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 9 июня 1997 г. N 940 P970940_ "О Программе дальнейшего реформирования государственной службы Республики Казахстан и Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по ее реализации" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
Положение о порядке проведения переписи государственных служащих, работников, осуществляющих техническое обслуживание и обеспечивающих функционирование государственных органов и их аппаратов и не являющихся государственными служащими, а также работников организаций образования и здравоохранения, финансируемых за счет средств государственного бюджета
Сноска. Абзац третий исключен - постановлением Правительства
РК от 10 февраля 1998 г. N 92 P980092_ .
2. Определить Министерство финансов, Министерство образования, культуры и здравоохранения ответственным органом по проведению переписи государственных служащих и работников организаций образования и здравоохранения, финансируемых за счет средств государственного бюджета.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 февраля 1998 г. N 92 P980092_ .
3. Руководителям центральных и местных исполнительных органов, других государственных органов, работники которых подлежат переписи государственных служащих, работников, осуществляющих техническое обслуживание и обеспечивающих функционирование государственных органов и их аппаратов и не являющихся государственными служащими, а также работников организаций образования и здравоохранения, финансируемых за счет средств государственного бюджета, обеспечить своевременное и качественное проведение переписи.
4. Провести перепись в два этапа:
I этап - государственных служащих и работников, осуществляющих техническое обслуживание и обеспечивающих функционирование государственных органов и их аппаратов и не являющихся государственными служащими, а также работников организаций образования и здравоохранения, финансируемых за счет средств государственного бюджета, Костанайской и Павлодарской областей (январь - май 1998 года);

Мемлекеттiк қызметшiлердiң, техникалық қызмет көрсететiн және мемлекеттiк органдар мен олардың аппараттарының жұмысын қамтамасыз ететiн және мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын қызметкерлердiң, сондай-ақ мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бiлiм және денсаулық сақтау ұйымдары қызметкерлерiнiң санағын жүргiзудiң тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 27 тамыздағы N 1292
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк қызметiн одан әрi реформалау бағдарламасы және оны iске асыру жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 9 маусымдағы N 940 P970940_ қаулысын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қоса берiлiп отырған:
Мемлекеттiк қызметшiлердiң, техникалық қызмет көрсететiн және мемлекеттiк органдар мен олардың аппараттарының жұмысын қамтамасыз ететiн және мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын қызметкерлердiң, сондай-ақ мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бiлiм және денсаулық сақтау ұйымдары қызметкерлерiнiң санағын жүргiзудiң тәртiбi туралы ереже;
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 3 абзацы алынып тасталды - ҚРҮ-нiң
1998.02.10. N 92 қаулысымен. P980092_
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгi мемлекеттiк қызметшiлер мен мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бiлiм және денсаулық сақтау ұйымдары қызметкерлерiнiң санағын жүргiзу жөнiндегi жауапты орган болып белгiленсiн.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1998.02.10. N 92
қаулысымен. P980092_
3. Қызметкерлерi мемлекеттiк қызметшiлердiң, техникалық қызмет көрсететiн және мемлекеттiк органдар мен олардың аппараттарының жұмысын қамтамасыз ететiн және мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын қызметкерлердiң, сондай-ақ мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бiлiм және денсаулық сақтау ұйымдары қызметкерлерiнiң санағын жүргiзуге жататын орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың, басқа да мемлекеттiк органдардың басшылары санақтың уақтылы және сапалы жүргiзiлуiн қамтамасыз етсiн.
4. Санақ екi кезеңде жүргiзiлсiн:
I кезең - Қостанай және Павлодар облыстарының мемлекеттiк қызметшiлерiнiң, техникалық қызмет көрсететiн және мемлекеттiк органдар мен олардың аппараттарының жұмысын қамтамасыз ететiн және мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын қызметкерлердiң, сондай-ақ мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бiлiм және денсаулық сақтау ұйымдары қызметкерлерiнiң санағын жүргiзу (1998 жылдың қаңтары - мамыры);
II кезең - қалған облыстардың мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты
есебiнен қаржыландырылатын бiлiм және денсаулық сақтау ұйымдары

II этап - работников организаций образования и здравоохранения, финансируемых за счет средств государственного бюджета, остальных областей (июнь 1998 года - июнь 1999 года).
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 февраля 1998 г. N 92 P980092_ .
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан А.С. Павлова.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 августа 1997 г. N 1292
ПОЛОЖЕНИЕ
О порядке проведения переписи государственных
служащих, работников, осуществляющих техническое
обслуживание и обеспечивающих функционирование
государственных органов и их аппаратов и не
являющихся государственными служащими, а
также работников организаций образования
и здравоохранения, финансируемых за счет
средств государственного бюджета
I. ОБЩИЕ ПОЛОЖЕНИЯ
1. Положение о порядке проведения переписи государственных служащих, работников, осуществляющих техническое обслуживание и обеспечивающих функционирование государственных органов и их аппаратов и не являющихся государственными служащими, а также работников организаций образования и здравоохранения, финансируемых за счет средств государственного бюджета (далее - перепись), разработано в соответствии с Планом мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации Программы дальнейшего реформирования государственной службы, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июня 1997 г. N 940, с целью проведения на единой методической и организационной основе поименной переписи названных работников с учетом их штатной и фактической численности.
2. Переписи подлежат:
1) граждане Республики Казахстан, которые в установленном законодательством порядке занимают государственные должности в Администрации Президента Республики Казахстан; Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан; аппаратах Парламента, Верховного Суда, иных судов республики, Конституционного Совета, Центральной избирательной комиссии; государственных органах, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, и их аппаратах; министерствах, государственных комитетах и иных центральных исполнительных органах, не входящих в состав Правительства, и их аппаратах; местных исполнительных органах и их структурных подразделениях, аппаратах маслихатов и акимов (государственные служащие);
2) работники, осуществляющие техническое обслуживание и обеспечивающие функционирование государственных органов и их аппаратов и не являющиеся государственными служащими;

қызметкерлерiнiң санағын жүргiзу (1998 жылдың маусымы - 1999 жылдың
шiлдесi).
ЕСКЕРТУ. 4-тармақ өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.02.10. N 92 қаулысымен.
P980092_
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрi А.С.Павловқа жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 27 тамыздағы
N 1292 қаулысымен
бекiтiлген
Мемлекеттiк қызметшiлердiң, техникалық қызмет көрсететiн
және мемлекеттiк органдар мен олардың аппараттарының
жұмысын қамтамасыз ететiн және мемлекеттiк қызметшi
болып табылмайтын қызметкерлердiң, сондай-ақ мемлекеттiк
бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бiлiм және
денсаулық сақтау ұйымдары қызметкерлерiнiң санағын
жүргiзудiң тәртiбi туралы
ЕРЕЖЕ
I. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметшiлердiң, техникалық қызмет көрсететiн және мемлекеттiк органдар мен олардың аппараттарының жұмысын қамтамасыз ететiн және мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын қызметкерлердiң, сондай-ақ мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бiлiм және денсаулық сақтау ұйымдары қызметкерлерiнiң санағын жүргiзудiң тәртiбi туралы ереже (бұдан әрi - санақ) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 9 маусымдағы N 940 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк қызметiн одан әрi реформалау бағдарламасын iске асыру жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының жоспарына сәйкес, аталған қызметкерлердiң санағын атаулы бiрыңғай әдiстемелiк және ұйымдық негiзде олардың штаттық және нақты санын ескере отырып жүргiзу мақсатында әзiрлендi.
2. Санақ жүргiзуге мыналар жатады:
1) Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгiнде, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiнде, Парламенттiң, Жоғарғы Соттың, Қазақстан Республикасының басқа да соттарының, Конституциялық Кеңестiң, Орталық сайлау комиссиясының аппараттарында, Қазақстан Республикасының Президентiне тiкелей бағыныстағы мемлекеттiк органдарда және олардың аппараттарында, министрлiктерде, мемлекеттiк комитеттерде және Үкiмет құрамына кiрмейтiн өзге де орталық атқарушы комитеттерде және олардың аппараттарында, жергiлiктi атқарушы органдар мен олардың құрылымдық бөлiмшелерiнде мәслихаттар мен әкiмдер аппараттарында заңдарда белгiленген тәртiппен мемлекеттiк лауазымдарды алып отырған Қазақстан Республикасының азаматтары (мемлекеттiк қызметшiлер);
2) техникалық қызмет көрсететiн және мемлекеттiк органдар мен олардың аппараттарының жұмысын қамтамасыз ететiн және мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын қызметкерлер;

3) работники организаций образования и здравоохранения, финансируемых за счет средств государственного бюджета. Учету подлежат сотрудники, работающие на постоянной, временной основе и по совместительству.
Перепись осуществляется с соблюдением в установленном порядке конфиденциальности сведений, составляющих государственную и иную, охраняемую законом тайну.
3. Перепись осуществляется в два этапа.
На первом этапе по состоянию на 1 февраля 1998 года осуществляется перепись государственных служащих, работников, осуществляющих техническое обслуживание и обеспечивающих функционирование государственных органов и их аппаратов и не являющихся государственными служащими, а также работников организаций образования и здравоохранения, финансируемых за счет средств государственного бюджета, Костанайской и Павлодарской областей.
На втором этапе по состоянию на 1 ноября 1998 года осуществляется перепись работников организаций образования и здравоохранения, финансируемых за счет средств государственного бюджета, по всем остальным областям республики.
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 февраля 1998 г. N 92 P980092_ .
II. ЦЕЛИ И ЗАДАЧИ
4. Цель переписи заключается в получении достоверной информации о численности и составе государственных служащих и технических работников исполнительных органов, а также о работниках организаций здравоохранения и образования, финансируемых за счет средств государственного бюджета.
5. Достижение указанной цели предполагает решение следующих задач:
определение форм и методов проведения переписи и обработки полученных материалов;
определение материальных, финансовых и трудовых ресурсов, необходимых для проведения переписи;
разработка пакета организационно-распорядительных документов, регламентирующих проведение переписи в соответствующих организациях.
III. ФОРМЫ И МЕТОДЫ
6. Штатная и фактическая численность работающих в государственных органах, а также в организациях образования и здравоохранения, финансируемых за счет средств государственного бюджета, определяются на основе заполнения форм А2, А3, приведенных в приложении, кадровыми и экономическими службами соответствующих организаций.
7. Поименная перепись осуществляется по форме А 1, приведенной
в приложении, посредством личного заполнения анкет и данных отдела
кадров обследуемого учреждения.
IV. РЕСУРСНОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
8. Акимами областей, г. Алматы и районов выделяются помещения,
оборудованные средствами связи и мебелью, для организации переписи,
а также сбора, обработки материалов и хранения ее результатов.

3) мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бiлiм және денсаулық сақтау ұйымдарының қызметкерлерi. Есепке тұрақты, уақытша негiзде және қосымша жұмыс iстейтiн қызметкерлер алынады.
Санақ мемлекеттiк және заңдармен қорғалатын өзге де құпияны құрайтын мәлiметтердiң құпиялығын белгiленген тәртiппен сақтай отырып жүргiзiледi.
3. Санақ екi кезеңде жүргiзiледi:
Бiрiншi кезеңде 1998 жылдың 1 ақпанындағы жағдай бойынша Қостанай және Павлодар облыстарының мемлекеттiк қызметшiлерiнiң, техникалық қызмет көрсететiн және мемлекеттiк органдар мен олардың аппараттарының жұмысын қамтамасыз ететiн, мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын қызметкерлерiнiң, сондай-ақ мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бiлiм және денсаулық сақтау ұйымдары қызметкерлерiнiң санағы жүзеге асырылады.
Екiншi кезеңде 1998 жылдың 1 қарашасындағы жағдай бойынша республиканың барлық қалған облыстары бойынша мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бiлiм және денсаулық сақтау ұйымдары қызметкерлерiнiң санағы жүзеге асырылады.
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.02.10. N 92 қаулысымен.
P980092_
II. Мақсаттар мен мiндеттер
4. Санақ жүргiзудiң мақсаты - мемлекеттiк қызметшiлердiң және атқарушы органдардың техникалық қызметкерлерiнiң саны мен құрамы туралы, сондай-ақ мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын денсаулық сақтау және бiлiм беру ұйымдарының қызметкерлерi туралы сенiмдi ақпарат алу болып табылады.
5. Аталған мақсатқа қол жеткiзу мынадай мiндеттердiң шешiмiн
табуды көздейдi:
санақ жүргiзу мен алынған материалдарды өңдеудiң нысандары мен
әдiстерiн айқындау;
санақ жүргiзу үшiн қажеттi материалдық, қаржы және еңбек
ресурстарын айқындау;
тиiстi ұйымдарда санақ жүргiзудi регламенттейтiн
ұйымдастырушылық-бөлу құжаттар пакетiн әзiрлеу.
III. Нысандар мен әдiстер
6. Мемлекеттiк органдарда, сондай-ақ мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бiлiм беру және денсаулық сақтау ұйымдарында жұмыс iстейтiндердiң штаттық және нақты саны қосымшада келтiрiлген А2, А3 нысандарын тиiстi ұйымдардың кадр және экономикалық қызметтерiнiң толтыруының негiзiнде айқындалады.
7. Атаулы санақ қосымшада келтiрiлген А1 нысаны бойынша, анкеталарды жеке толтыру және зерттелетiн мекеменiң кадр бөлiмiнiң деректерi арқылы жүзеге асырылады.
IV. Ресурстық қамтамасыз ету
8. Облыстардың, Алматы қаласының және аудандардың әкiмдерi санақты ұйымдастыру, сондай-ақ материалдарды жинау, өңдеу және оның нәтижелерiн сақтау үшiн байланыс құралдарымен және жиhазбен жабдықталған үй-жайлар бөледi.

9. Потребность в материально-технических и финансовых
ресурсах, необходимых для подготовки, проведения и обработки
результатов переписи, определяется Министерством финансов Республики
Казахстан.
V. ОРГАНИЗАЦИОННОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ
10. Перепись проводится в сроки, установленные Республиканским планом действий по проведению переписи государственных служащих, работников, осуществляющих техническое обслуживание и обеспечивающих функционирование государственных органов и их аппаратов и не являющихся государственными служащими, а также работников организаций образования и здравоохранения, финансируемых за счет средств государственного бюджета.
11. Министерства, государственные комитеты, иные государственные органы разрабатывают планы-графики проведения переписи и назначают ответственных за их подготовку и выполнение.
12. Подготовка и распространение форм анкет для переписи осуществляется Министерством финансов Республики Казахстан и его территориальными органами.
13. Персональная ответственность за качество и своевременность предоставляемых материалов возлагается на первых руководителей государственных органов и организаций, в которых будет проводиться перепись.
14. Ввод первичных данных осуществляется финансовыми управлениями областей и г. Алматы.
15. В целях обеспечения своевременной подготовки, проведения, а также обработки результатов переписи Министерству финансов Республики Казахстан разрешается привлекать временных работников.
16. Оплата труда лиц, привлекаемых для организации переписи и
обработки полученных материалов, осуществляется за счет средств,
выделенных на ее проведение.
17. Министерства, государственные комитеты и иные государственные
органы несут ответственность за качество и своевременность проведения
переписи в подведомственных им местных органах.
Сноска. Положение дополнено пунктом 17 - постановлением
Правительства РК от 10 февраля 1998 г. N 92
P980092_
.
Приложение
Форма А1
Анкета работника государственного органа
1. Место нахождения          _______________________________________
государственного органа  !_______________________________________!
(организации)
___                    ___
2. Источник финансирования  !___!Республиканский   !___!Местный
бюджет                 бюджет
3. Место работы:             _______________________________________
наименование органа,     !_______________________________________!
(организации)            !                                       !
структурное              !_______________________________________!
подразделение:           !                                       !
!_______________________________________!
!                                       !
!_______________________________________!
занимаемая должность     !_______________________________________!

9. Санаққа дайындық, оны өткiзу және оның нәтижелерiн өңдеу үшiн қажеттi материалдық-техникалық және қаржылық ресурстарға деген қажеттiлiктi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi айқындайды.
V. Ұйымдық қамтамасыз ету
10. Санақ Мемлекеттiк қызметшiлердiң, техникалық қызмет көрсететiн және мемлекеттiк органдар мен олардың аппараттарының жұмысын қамтамасыз ететiн және мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын қызметкерлердiң, сондай-ақ мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бiлiм және денсаулық сақтау ұйымдары қызметкерлерiнiң санағын жүргiзу жөнiндегi республикалық iс-қимыл жоспарында белгiленген мерзiмдерде жүргiзiледi.
11. Министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер, өзге де мемлекеттiк органдар санақ жүргiзудiң жоспар-кестелерiн әзiрлейдi және оларды әзiрлеу мен орындауға жауапты адамдарды тағайындайды.
12. Санаққа арналған анкеталардың нысандарын әзiрлеу мен таратуды Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен оның аумақтық органдары жүзеге асырады.
13. Ұсынылатын материалдардың сапасы мен уақтылы берiлуi үшiн жеке жауапкершiлiк - санақ жүргiзiлетiн мемлекеттiк органдар мен ұйымдардың бiрiншi басшыларына жүктеледi.
14. Бастапқы деректердi енгiзудi облыстар мен Алматы қаласының қаржы басқармалары жүзеге асырады.
15. Санаққа уақтылы әзiрлiктi, оны жүргiзудi, сондай-ақ оның
нәтижелерiн әзiрлеудi қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан
Республикасының Қаржы министрлiгiне уақытша қызметкерлердi тартуға
рұқсат берiледi.
16. Санақты ұйымдастыру және алынған материалдарды өңдеу үшiн
тартылатын адамдардың еңбегiне ақы төлеу санақ жүргiзуге бөлiнген
қаражат есебiнен жүзеге асырылады.
17. Министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер және өзге де
мемлекеттiк органдар өздерiне қарасты жергiлiктi органдарда сапалы әрi
уақытылы санақ жүргiзуге жауап бередi.
ЕСКЕРТУ. Жаңа 17-тармақпен толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1998.02.10.
N 92 қаулысымен.
P980092_
Қосымша
А1 нысан
Мемлекеттiк орган қызметкерлерiнiң анкетасы
1. Мемлекеттiк органның (ұйымның)    ______________________________
орналасқан жерi                     |                              |
|______________________________|
2. Қаржыландыру көзi                 ______  Респуб.  ______  Жергi.
|      | ликалық |      | лiктi
|      | бюджет  |      | бюджет
|______|         |______|
3. Жұмыс орны:                       ______________________________
органның (ұйымның) атауы       |______________________________|
құрылымдық бөлiмше:            |______________________________|
|                              |
|______________________________|
|                              |
|______________________________|
|                              |
|______________________________|
алып отырған лауазымы          |______________________________|

4. Статус государственного   ____         ____
служащего                !____! да    !____! нет
_______________________________________
5. Фамилия                  !_______________________________________!
Имя                      !_______________________________________!
Отчество                 !_______________________________________!
_______          ___         ____
6. Дата рождения            !_______! 7. Пол !___!  муж. !____! жен.
_______________________________________
8. Национальность           !_______________________________________!
_________                      _________
9. Образование             !_________! 10. Ученая степень !_________!
____________________________
11. Наименование оконченного учебного !                            !
заведения                         !____________________________!
____________________________
12. Квалификация                      !____________________________!
____________________________
13. Время работы на занимаемой        !  с       19    г.          !
должности                         !____________________________!
____________________________
14. Стаж работы на государственной    !  с       19    г.          !
службе                            !____________________________!
_       _
15. Владение языками: государственным !_! да  !_!  нет
английским      !_! да  !_!  нет
русским         !_! да  !_!  нет
16. Паспортные данные:             _______             ______________
N паспорта (удостоверения)     ! N   ! когда выдан ! 19    г.   !
кем выдан                      !________________________________!
!________________________________!
________________
Подпись работника                            тел: !________________!
________________
Подпись начальника отдела кадров             тел: !                !
Фамилия, имя, отчество            ________________!________________!
!________________________________!
ИНСТРУКЦИЯ ПО ЗАПОЛНЕНИЮ ФОРМЫ А1
Анкета работника государственного органа
Форма содержит основные сведения о государственных служащих и технических работниках центральных и местных исполнительных органов.
1. Место нахождения органа
Указывается полное наименование населенного пункта, в котором расположен орган. Например: г. Экибастуз Павлодарской области.
3. Место работы
Указываются полные наименования государственного органа и
структурного подразделения, в котором работает служащий, занимаемая
им должность. Например:
Наименование органа, организации - Министерство экономики и
торговли, аппарат акима.
Структурное подразделение - Департамент индикативного
планирования. Управление экономического анализа и планирования.
Сводный отдел.
Должность - главный экономист.

4. Мемлекеттiк қызметшiнiң           _______      ______
мәртебесi                        |_______| иә |______| жоқ
______________________________
5. Тегi                             |______________________________|
Аты                              |______________________________|
Әкесiнiң аты                     |______________________________|
6. Туған жылы                        _________           _____
|_________|7. Жынысы|_____| ер
_____
|_____| әйел
8. Ұлты                              ______________________________
|______________________________|
9. Бiлiмi                            ___________ 10. Ғылыми ________
|           |дәрежесi  |        |
|___________|          |________|
11. Бiтiрген оқу орнының атауы       ______________________________
|                              |
|______________________________|
12. Бiлiктiлiгi                      ______________________________
|______________________________|
13. Алып отырған лауазымында         ______________________________
жұмыс iстеген уақыты            |          19   жылдан бастап  |
|______________________________|
14. Мемлекеттiк қызметтегi жұмыс     ______________________________
стажы                           |          19   жылдан бастап  |
|______________________________|
_______      ______
15. Тiл бiлуi: мемлекеттiк          |_______| иә |______| жоқ
ағылшын              |_______| иә |______| жоқ
орыс                 |_______| иә |______| жоқ
16. Төлқұжат деректерi,              ________          ____________
төлқұжат (куәлiк) N             |N       |қашан   |      19 ж. |
|        |берiлдi |            |
|________|________|____________|
кiм берген                     |                              |
|______________________________|
Қызметкердiң қолы                         тел:  ___________________
|___________________|
Кадрлар бөлiмi бастығының қолы            тел:  ___________________
__________|___________________|
Тегi, аты, әкесiнiң аты             |______________________________|
А1 НЫСАНЫН ТОЛТЫРУ ЖӨНIНДЕГI НҰСҚАУЛЫҚ
Мемлекеттiк орган қызметкерiнiң анкетасы
Нысан орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың мемлекеттiк
қызметшiлерi мен техникалық қызметкерлерi туралы негiзгi мәлiметтердi
қамтиды.
1. Органның орналасқан жерi
Орган орналасқан елдi мекеннiң толық атауы көрсетiледi.
Мысалы: Павлодар облысының Екiбастұз қаласы.
3. Жұмыс орны
Қызметшi жұмыс iстейтiн мемлекеттiк орган мен құрылымдық
бөлiмшенiң толық атауы, ол алып отырған лауазымы көрсетiледi. Мысалы:
Органның, ұйымның атауы - Экономика және сауда министрлiгi, әкiм
аппараты.
Құрылымдық бөлiмше - Индикативтi жоспарлау департаментi,
Экономикалық талдау және жоспарлау басқармасы, Жиынтық бөлiм.
Лауазымы - бас экономист.

4. Статус государственного служащего
Если занимаемая работником должность относится к категории
государственных служащих, знаком "+" выделяется ответ "да", в
противном случае знаком "+" выделяется ответ "нет".
12. Квалификация
Указывается наименование квалификации, указанной в дипломе
учебного заведения. Например: экономист, инженер-механик и т.д.
13. Время работы на занимаемой должности
Прописью указывается время работы (на текущий период), затем -
дата вступления в должность. Например: четыре года, с 01.01.1993 г.
14. Стаж работы на государственной службе
Прописью указывается стаж работы (на текущий период), затем -
дата начала работы на государственной службе. Например: четыре года,
с 01.01.1993 г.
15. Владение языками
Знаком "+" обозначается выбранный ответ.
Графы 2, 5-11, 16 пояснений не требуют.
Форма А2
Штатная и фактическая численность
служащих государственного органа
_______________________
1. Место нахождения государственного органа !_______________________!
_______________________
2. Наименование органа                      !_______________________!
____                  ____
3. Источник финансирования   !    !Республиканский !    !   Местный
!____!бюджет          !____!   бюджет
Численность (чел.)
по штату        фактическая
____________      ___________
4. Государственный орган в целом    !____________!    !___________!
____________      ___________
5. Всего государственных служащих   !____________!    !___________!
____________      ___________
6. Руководство                      !____________!    !___________!
из них:                           ____________      ___________
заместителей                     !____________!    !___________!
____________      ___________
7. Директора департаментов          !____________!    !___________!
Заместители                      !____________!    !___________!
____________      ___________
8. Начальники управлений            !____________!    !___________!
Заместители                      !____________!    !___________!
____________      ___________
9. Начальники отделов               !____________!    !___________!
Заместители                      !____________!    !___________!
____________      ___________
10. Главные специалисты             !____________!    !___________!
____________      ___________
11. Ведущие специалисты             !____________!    !___________!
____________      ___________

4. Мемлекеттiк қызметшiнiң мәртебесi
Егер қызметкердiң лауазымдық қызметi мемлекеттiк қызметшiлер
санатына жататын болса, "+" белгiсiмен "иә" деген жауап бөлiнiп
көрсетiледi, басқа жағдайда "+" белгiсiмен "жоқ" деген жауап бөлiнiп
көрсетiледi.
12. Бiлiктiлiк
Оқу орнының дипломында көрсетiлген бiлiктiлiктiң атауы
көрсетiледi. Мысалы: экономист, инженер-механик және т.с.с.
13. Алып отырған лауазымында жұмыс iстеген уақыты
Жұмыс iстеген уақыты (ағымдағы уақытта) жазумен, одан кейiн -
қызметке кiрген уақыты көрсетiледi. Мысалы: төрт жыл, 01.01.1993
жылдан бастап.
14. Мемлекеттiк қызметтегi жұмыс стажы
Жұмыс стажы (ағымдағы уақыттағы) жазумен, одан кейiн -
мемлекеттiк қызметте жұмыс iстеудi бастаған күнi көрсетiледi. Мысалы:
төрт жыл, 01.01.1993 жылдан бастап.
15. Тiл бiлуi
"+" белгiсiмен таңдаған жауабы белгiленедi.
2, 5-11, 16 бағандары түсiндiрудi қажет етпейдi.
А2 нысан
Мемлекеттiк орган қызметкерлерiнiң штаттық және нақты саны
1. Мемлекеттiк органның              ______________________________
орналасқан жерi                  |                              |
|______________________________|
2. Органның атауы                    ______________________________
|                              |
|______________________________|
3. Қаржыландыру көзi                 ______  Респуб.  ______  Жергi.
|      | ликалық |      | лiктi
|      | бюджет  |      | бюджет
|______|         |______|
Адам саны (адам)
штат бойынша      нақтылы
___________       ____________
4. Тұтастай алғанда мемлекеттiк     |___________|     |____________|
орган
___________       ____________
5. Мемлекеттiк қызметкерлердiң      |___________|     |____________|
барлығы
___________       ____________
6. Басшылық                         |___________|     |____________|
оның iшiнде:                      ___________       ____________
орынбасарлар                     |___________|     |____________|
___________       ____________
7. Департаменттердiң директорлары   |___________|     |____________|
Орынбасарлар                     |___________|     |____________|
___________       ____________
8. Басқармалардың бастықтары        |___________|     |____________|
Орынбасарлар                     |___________|     |____________|
___________       ____________
9. Бөлiмдердiң бастықтары           |___________|     |____________|
Орынбасарлар                     |___________|     |____________|
___________       ____________
10. Бас мамандар                    |___________|     |____________|
___________       ____________
11. Жетекшi мамандар                |___________|     |____________|
___________       ____________