О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 1997 г. N 450
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 1997 г. N 1411
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 1997 г. N 450 P970450_ "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 14, ст. 104) следующие изменение и дополнения:
в Положении о Министерстве юстиции Республики Казахстан,
утвержденном указанным постановлением:
подпункт 5 пункта 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"аттестация, подбор и представление к назначению кадров органов
ЗАГСа, организационное, методическое руководство органами ЗАГСа,
обеспечение единой правоприменительной практики в деятельности органов
записи актов гражданского состояния Республики Казахстан";
в приложении 1 к указанному постановлению:
дополнить строками следующего содержания:
"Отдел внутренней безопасности
Департамент кадровой и организационно-контрольной работы";
строки "Управление кадров и обеспечения деятельности
Квалификационной коллегии юстиции", "Организационно-контрольное
управление" исключить.
Исполняющий обязанности
Премьер Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 1 сәуiрдегi N 450 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 3 қазандағы N 1411
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 1 сәуiрдегi N 450 P970450_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 14, 104-бап) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Әдiлет
министрлiгi туралы ереженiң 6-тармағындағы 5-тармақша мынадай
мазмұндағы жаңа абзацпен толықтырылсын:
"АХАЖ" органдарының кадрларын аттестациялау, iрiктеу және
тағайындауға ұсыну, АХАЖ органдарына ұйымдастыру, әдiстемелiк
басшылық жасау, Қазақстан Республикасы азаматтық хал актiлерiн жазу
органдарының қызметiнде бiрыңғай құқықтық қолданымды практиканы
қамтамасыз ету".
Аталған қаулының 1-қосымшасы:
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Iшкi қауiпсiздiк бөлiмi
Кадр және ұйымдастыру-бақылау жұмысы департаментi";
"Кадр және Әдiлет бiлiктiлiк алқасының қызметiн қамтамасыз ету
басқармасы", "Ұйымдастыру-бақылау басқармасы" деген жолдар алынып
тасталсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы