О детском отделении санатория "Казахстан" в г. Ессентуки
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 1997 г. N 1541
В связи с сокращением бюджетного финансирования санатория "Казахстан" в г. Ессентуки Правительство Республики Казахстан постановляет:
Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан передать детское отделение санатория "Казахстан" в г. Ессентуки Департаменту по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан для организации и проведения инвестиционного тендера.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Ессентуки қаласындағы "Қазақстан" санаторийiнiң балалар бөлiмшесi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 10 қарашадағы N 1541
Ессентуки қаласындағы "Қазақстан" санаторийiн бюджеттiк қаржыландырудың қысқаруына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi Ессентуки қаласындағы "Қазақстан" санаторийiнiң балалар бөлiмшесiн инвестициялық тендер ұйымдастыру және өткiзу үшiн Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру жөнiндегi департаментiне берсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi