О перечне объектов производственного назначения и социальной сферы, финансируемых за счет средств республиканского бюджета в 1998 году на безвозвратной основе
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 1998 г. № 193
В целях реализации статьи 30 Закона Республики Казахстан Z970201_ "О республиканском бюджете на 1998 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов производственного назначения и социальной сферы, финансируемых за счет средств республиканского бюджета в 1998 году на безвозвратной основе.
2. Департаменту по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан в целях экономии бюджетных средств провести тендер на выполнение подрядных работ по вновь начинаемым строительством объектам, указанным в прилагаемом перечне.
3. Агентству по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан при неудовлетворительном ходе освоения выделенных финансовых ресурсов по отдельным объектам вносить в Правительство Республики Казахстан предложения по корректировке перечня.
4. Акимам областей и городов Акмолы и Алматы, на территории которых осуществляется строительство объектов, принять необходимые меры по эффективному освоению и целевому использованию средств на строительство этих объектов.
5. Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан установить контроль за целевым использованием средств на строительство объектов, предусмотренных настоящим постановлением.
6. Комитету по статистике и анализу Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан обеспечить ежемесячное представление информации о ходе строительства объектов, предусмотренных настоящим постановлением.
7. Установить, что предложения о выделении средств из республиканского бюджета на строительство объектов, не предусмотренных настоящим постановлением, подлежат рассмотрению при формировании проекта Программы государственных инвестиций на 1999 год.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 марта 1998 г. № 193
ПЕРЕЧЕНЬ
объектов производственного назначения и
социальной сферы, финансируемых за счет
средств республиканского бюджета в 1998
году на безвозвратной основе
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 26 августа 1998 г. N 808
P980808_
.
----------------------------------------------------------------------------
Заказчик                     !Единица  !Мощность!Срок    !Объем капитальных
-----------------------------!измерения!        !ввода в !вложений в ценах
Наименование и               !         !        !действие!1998 года (млн.
местонахождение объекта      !         !        !(год)   !тенге)
----------------------------------------------------------------------------
ВСЕГО                                                       2500
В том числе:
РЫБНОЕ ХОЗЯЙСТВО                                           31
Минсельхоз
Урало-Атырауский
осетровый рыбоводный
завод, Атырауская область          млн.

1998 жылы республикалық бюджеттiң есебiнен қайтарымсыз негiзде қаржыландырылатын өндiрiстiк мақсаттағы және әлеуметтiк салалардың объектiлерiнiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 10 наурыздағы N 193
"1998 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 30-бабын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қоса берiлiп отырған 1998 жылы республикалық бюджеттiң есебiнен қайтарымсыз негiзде қаржыландырылатын өндiрiстiк мақсаттағы және әлеуметтiк салалар объектiлерiнiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк дайындау департаментi бюджет қаржыларын үнемдеу мақсатында қоса берiлiп отырған тiзбеде көрсетiлген, құрылысы жаңадан басталатын объектiлер бойынша мердiгерлiк жұмыстарды орындауға тендер өткiзсiн.
3. Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi жекелеген жобаларға бөлiнген қаржы ресурстарын игерудiң қанағаттанғысыз барысында Қазақстан Республикасы Үкiметiне тiзбенi түзету жөнiнде ұсыныс енгiзсiн.
4. Аумақтарында объектiлердiң құрылысы жүзеге асырылатын облыстардың, Ақмола және Алматы қалаларының әкiмдерi осы объектiлердiң құрылысына бөлiнген қаражаттың тиiмдi игерiлуi және мақсатты пайдаланылуы жөнiнде қажеттi шаралар қолдансын.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау комитетi қаражаттың осы қаулыда көзделген объектiлердiң құрылысына мақсатты пайдаланылуына бақылау орнатсын.
6. Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң Статистика және талдау жөнiндегi комитетi қаражаттың осы қаулыда көзделген объектiлердiң құрылысының барысы туралы ай сайын ақпарат ұсынуды қамтамасыз етсiн.
7. Осы қаулыда көзделмеген объектiлердiң құрылысына республикалық бюджеттен қаржы бөлу туралы ұсыныстар 1999 жылға арналған Мемлекеттiк инвестициялар бағдарламасының жобасын жасау кезiнде қарауға жатады деп белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 10 наурыздағы
N 193 қаулысымен
бекiтiлген
1998 жылы республикалық бюджеттiң есебiнен қайтарымсыз
негiзде қаржыландырылатын өндiрiстiк мақсаттағы
және әлеуметтiк салалар объектiлерiнiң
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Тапсырысшы         |Өлшем   |Қуаты  |Iске     |1998 жылғы
____________________________|бiрлiгi |       |қосылу   |баға бойынша
Объектiнiң атауы және    |        |       |мерзiмi  |күрделi қар.
орналасқан жерi       |        |       |/жыл/    |жының көлемi
|        |       |         |/млн.теңге/
____________________________|________|_______|_________|___________
Барлығы                                               2500
Оның iшiнде:
Балық шаруашылығы                                       31
Ауыл шаруашылығы министрлiгi
Орал-Атырау бекiре         млн.

сеголетки                          шт.     3,06      1998    31
СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО                                         441
Из них:
Комводресурсы Минсельхоза
1. Арало-Сарыбулакский
групповой водопровод II и
III очереди и ветки
подключения к нему,
Кызылординская область             км      13        1998    55
2. Реконструкция насосной          тыс.
станции 7"А" в поселке             куб.м/
Новоказалинск,                     сут.    25        1998    25
Кызылординская область
3. Строительство Жиделинского
группового водопровода и ветки
подключения к нему,
Кызылординская область             км      5         1998    25
4. Арысский групповой водопровод,
Южно-Казахстанская область         -"-     3         1998    20
5. Шаульдерский групповой
водопровод, Южно-Казахстанская
область                            -"-     2         1998    6
6. Реконструкция Нуринского
группового водопровода
Акмолинская область                -"-     6,3       1998    16
7. Реконструкция Преображенского
гидроузла на реке Нура,
Акмолинская область                                  1999    6
8. Реконструкция Базойского
группового водопровода,
Алматинская область                км      3         1998    10
9. Водозаборные сооружения
и водопроводные сети в селе
им. Кенена Азербаева,
Жамбылская область                 -"-     9,7       1998    11
10. Лихачевский групповой
водопровод Урицкого района,
Костанайская область               -"-     15,3      1998    50
11. Братский групповой водопровод, -"-     2,5       1998    9
Костанайская область
12. Кокшетауский промводопровод,
Северо-Казахстанская область       км                        6
13. Реконструкция Булаевского
группового водопровода,
Северо-Казахстанская область       км                        7
14. Реконструкция Пресновского
группового водопровода,
Северо-Казахстанская область       -"-                       7
15. Реконструкция Ишимского
группового водопровода,
Северо-Казахстанская область       -"-                       7
16. Реконструкция Сергеевского
гидроузла, Северо-Казахстанская   куб.м/
область                           сек      17        1999    25
17. Расширение Соколовского
группового водопровода,
Северо-Казахстанская область      км                         2
18. Кояндинский групповой
водопровод (первый пусковой
комплекс), Атырауская область     -"-      22,3      1998    19
Ассоциация "Центрагромаш"
19. Финансирование государственной
программы в области создания
новой техники                                        1998    135
ВОДНОЕ ХОЗЯЙСТВО                                           150
Комитет по
чрезвычайным ситуациям
Селезадерживающая плотина на     млн.

балығын өсiру заводы,      дана    3,06     1998        31
Атырау облысы сеголет.
калар
Ауыл шаруашылығы                                       441<*>
Олардан:
Ауыл шаруашылығы министр.
лiгiнiң Су ресурстары
комитетi
1. Арал-Сарыбұлақ топтық
су құбырының II-шi және
III-шi кезегi, және
оған қосылу тармақтары,
Қызылорда облысы           км.     13      1998         55
2. Жаңақазалы поселке.
сiнде 7 "А" насос стан.  тәулiгiне
циясын қайта жаңарту,    мың текше
Қызылорда облысы         метр      25      1998         25
3. Жиделi топтық су
құбырының құрылысы
және оған қосылу
тармақтары,
Қызылорда облысы           км       5      1998         25
4. Арыс топтық су
құбыры, Оңтүстiк
Қазақстан облысы           -"-     3       1998         20
5. Шәуiлдiр топтық
су құбыры, Оңтүстiк
Қазақстан облысы           -"-     2       1998        6
6. Нұра топтық
су құбырын қайта
жаңарту,  Ақмола
облысы                     -"-     6,3     1998        16
7. Нұра өзенiндегi
Преображен су торабын
қайта жаңарту,
Ақмола облысы                              1999        6
8. Базой топтық су
құбырын қайта жаңарту,
Алматы облысы              км      3       1998        10
9. Кенен Әзiрбаев
атындағы селоның су
бөгеу құрылысы мен
су құбырлары
желiлерi,
Жамбыл облысы              -"-     9,7     1998        11
10. Урицкий ауданының
Лихачев топтық су
құбыры, Қостанай
облысы                     -"-     15,3    1998        50
11. Братск топтық су
құбыры, Қостанай
облысы                     км      2,5     1998        9
12. Көкшетау өнеркәсiптiк
су құбыры, Солтүстiк
Қазақстан облысы           -"-                        6<*>
13. Булаев топтық су
құбырын қайта жаңарту,
Солтүстiк Қазақстан
облысы                     -"-                         7<*>
14. Преснов топтық су
құбырын қайта жаңарту,
Солтүстiк Қазақстан
облысы                     км                          7<*>
15. Есiл топтық су
құбырын қайта жаңарту,
Солтүстiк Қазақстан
облысы                     -"-                         7<*>
16. Сергеев су торабын
қайта жаңарту, Солтүстiк   текше
Қазақстан облысы           м/сек   17      1999        25
17. Соколов топтық су
құбырын кеңiту,
Солтүстiк Қазақстан
облысы                     км                          2<*>
18. Қоянды топтық су
құбыры, (1-шi iске
қосу кешенi),
Атырау облысы              -"-     22,3    1998       19
"Центрагромаш" ассоциациясы
19. Жаңа техника жасау
саласында мемлекеттiк
бағдарламаны қаржы.
ландыру                                    1998       135
Су шаруашылығы                                        150
Төтенше жағдайлар
жөнiндегi комитет
Талғар өзенiндегi
селге тосқауыл бөгет,      млн.

р. Талгар, Алматинская область   куб.м     5,7       1999    150
МЕТРОПОЛИТЕН                                               100
АО "Алматыметрострой"
Первая очередь метрополитена,
г. Алматы                        км        8,3       2002    100
ЗДРАВООХРАНЕНИЕ                                            677
Из них:
Аким Жамбылской области
1. Райбольница, с. Мойынкум,
Мойынкумский район,
Жамбылская область               коек      175       1998    50
Аким Кызылординской
области
2. Многопрофильный больничный    коек      660
комплекс в г. Кызылорде                              1998    450
посещений
в смену     1200
Аким Южно-Казахстанской
области
3. Больница, с. Казыгурт         коек      150
1998    80
посещений
в смену     200
Министерство образования,
культуры и здравоохранения
4. Внеплощадочные инженерные
сети больничного комплекса
на 240 коек, г. Акмола           км        3         1998    10
Медицинский центр Управления
Делами Президента
Республики Казахстан
5. Клуб-столовая санатория
"Ок-Жетпес", Северо-           посад.
Казахстанская область           мест       200       1998    87
УПРАВЛЕНИЕ                                                 578
Из них:
Таможенный комитет
Минфина
1. Строительство и
техническое оснащение
контрольно-пропускных
пунктов                          шт.       34        1998    505
МВД
2. Реконструкция бывшей
воинской части,
дислоцированной в
п. Степной Державинского
района Акмолинской области,
под исправительно-трудовую
колонию строгого режима
Управления внутренних дел
Акмолинской области                                  1999    73
КОММУНАЛЬНОЕ
СТРОИТЕЛЬСТВО                                              458
Аким Северо-Казахстанской
области
Расширение и реконструкция
районной котельной № 2,         Гкал
г. Кокшетау                     в час      200       1998    458
НАРОДНОЕ ОБРАЗОВАНИЕ                                       65
Из них:
Минобразования, культуры
и здравоохранения
1. Международный
Казахско-Турецкий университет
имени Х.А. Яссави, г. Туркестан,
комплекс зданий, II очередь                          1999    50
Аким Северо-Казахстанской
области
2. Неполная средняя школа в
селе Жанасу Целинного района,  ученич.
Северо-Казахстанская область   мест        132       1998    15
Сноска. Перечень таможенных контрольно-пропускных пунктов, подлежащих строительству и техническому оснащению в 1998 году, утвержден постановлениями Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1996 г. № 1226 P961226_ "О вопросах Таможенного комитета Республики Казахстан" и от 20 июня 1997 г. № 1003 P971003_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1996 г. № 1226".

Алматы облысы            текше м.  5,7     1999       150
Метрополитен                                          100
"Алматыметроқұрылысы" АҚ
Метрополитеннiң
бiрiншi кезегi, Алматы
қаласы                     км      8,3     2002       100
Денсаулық сақтау                                      677
Олардан:
Жамбыл облысының әкiмi
1. Аудандық аурухана,
Мойынқұм селосы,
Мойынқұм ауданы, Жамбыл
облысы                     төсек   175     1998       50
Қызылорда облысының әкiмi
2. Қызылорда қаласын.      төсек   660
дағы көп бейiндi                           1998       450
аурухана кешенi          ауысымда  1200
келушiлер
Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi
3. Аурухана, Қазығұрт
селосы                     төсек   150
1998       80
ауысымда  200
келушiлер
Бiлiм, мәдениет және
денсаулық сақтау министрлiгi
4. 240 төсектiк
аурухана кешенiнiң
алаңнан тыс
инженерлiк желiсi,
Ақмола қаласы              км      3       1998        10
Қазақстан Республикасының
Президентi Iс Басқармасының
медициналық орталығы
5. "Оқжетпес" санато.
рийiнiң клуб-асханасы,
Солтүстiк Қазақстан      отыратын
облысы                     орын    200     1998        87
Басқару                                               578
Олардан:
Қаржы министрлiгiнiң Кеден комитетi
1. Бақылау-өткiзу пункт.
терiнiң құрылысын салу
және техникалық
жарақтандыру               дана    34      1998       505*
Iшкi iстер минстрлiгi
2. Державин ауданы,
Степное поселкесiнде
орналасқан бұрынғы
әскери бөлiмдi Ақмола
облысы iшкi iстер
басқармасының қатаң
режимдегi еңбекпен
түзеу колониясы етiп
қайта жаңарту                              1999       73
Коммуналдық құрылыс                                  458<*>
Солтүстiк Қазақстан облысының әкiмi
N 2 аудандық қазан.
дықты кеңейту және
қайта жаңарту,            сағатына
Көкшетау қаласы            Гкал    200     1998     458<*>
Халыққа бiлiм беру                                   65
Оның iшiнде:
Бiлiм, мәдениет және денсаулық
сақтау министрлiгi
1. Қ.А.Яссауи атындағы
халықаралық Қазақ-Түрiк
университетi, Түркiстан
қаласы, ғимараттардың
кешенi, II кезек                           1999      50
Солтүстiк Қазақстан облысының әкiмi
2. Солтүстiк Қазақстан
облысы Целинный
ауданының Жаңасу
селосындағы орталау       оқушы
мектеп                     орны    132     1998      15
Ескерту: <*> 1998 жылы салынуға және техникалық жарақтандыруға жататын кедендiк бақылау-өткiзу пункттерiнiң тiзбесi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң мәселелерi туралы" 1996 жылғы 4 қазандағы N 1226 және "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 4 қазандағы N 1226 қаулысына енгiзу туралы" 1997 жылғы 20 маусымдағы N 1003 қаулыларымен бекiтiлген.
ЕСКЕРТУ. Тiзбе өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1998.08.26. N 808 қаулысымен .