О передаче государственного пакета акций акционерного общества "Шымкентгаз" Южно-Казахстанской области в коммунальную собственность акима Южно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 г. N 243
В целях обеспечения эффективного управления акционерным обществом "Шымкентгаз" Южно-Казахстанской области, бесперебойного снабжения населения сжиженным газом Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном порядке передать государственный пакет акций акционерного общества "Шымкентгаз" в размере 100% от его уставного капитала в коммунальную собственность акима Южно-Казахстанской области.
2. Акиму Южно-Казахстанской области принять меры по бесперебойному обеспечению сжиженным газом потребителей области.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Оңтүстiк Қазақстан облысының "Шымкентгаз" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн облыс әкiмiнiң коммуналдық меншiгiне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 20 наурыздағы N 243
Оңтүстiк Қазақстан облысының "Шымкентгаз" акционерлiк қоғамын тиiмдi басқаруды қамтамасыз ету, халықты сұйытылған газбен үздiксiз жабдықтау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi "Шымкентгаз" акционерлiк қоғамының оның жарғылық капиталының 100%-i мөлшерiндегi акцияларының мемлекеттiк пакетiн белгiленген тәртiппен Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң коммуналдық меншiгiне берсiн.
2. Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi облыстың тұтынушыларын сұйытылған газбен үздiксiз қамтамасыз ету жөнiнде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi