О результатах переговоров с победителями инвестиционного тендера по pазмещению государственных пакетов акций на фондовом рынке
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1998 г. N 247
Согласно результатам переговоров по представлению мандатов полномочий победителям инвестиционного тендера по размещению государственных пакетов акций на фондовом рынке Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить условия соглашения между Правительством Республики Казахстан и консорциумом в составе Global Menkul Degerler А.S., Santander Investment Securities Capital LТD, акционерного общества "Kazkommerts Securities" по размещению части государственного пакета акций акционерного общества "Актюбемунайгаз".
2. Уполномочить вице-Министра финансов Республики Казахстан Ержанова У.С. подписать от имени Правительства Республики Казахстан соглашение по размещению государственных пакетов акций на фондовом рынке.
3. Тендерной комиссии по проведению переговоров с инвестиционными банками:
ускорить подготовку соглашений между Правительством Республики
Казахстан и инвестиционными банками и компаниями по размещению
государственных пакетов акций акционерных обществ
"Мангистаумунайгаз", "Жезказганцветмет", НАК "Казахтелеком";
рассмотреть альтернативные варианты размещения государственного
пакета акций акционерного общества "Усть-Каменогорский
титано-магниевый комбинат".
4. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
15 ноября 1997 г. N 1588 "О результатах инвестиционного тендера"
следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав тендерной комиссии по проведению переговоров с
инвестиционными банками:
Ержанова У.С.    - вице-Министра финансов Республики Казахстан,
председателем комиссии
Аимбетова С.Г.   - начальника отдела Департамента
государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан
Тойбазарова Б.С. - начальника управления Министерства финансов
Республики Казахстан
вывести из указанного состава Павлова А.С., Утембаева Е.А.,
Джандосова У.А., Мынбаева С.М., Соболева В.В.
5. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на
Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiн қор рыногына орналастыру жөнiндегi инвестициялық тендердiң жеңiмпаздарымен келiссөздердiң нәтижелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 21 наурыздағы N 247
Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiн қор рыногына орналастыру жөнiндегi инвестициялық тендердiң жеңiмпаздарына өкiлеттiктер мандаттарын беру жөнiндегi келiссөздердiң нәтижелерiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Global Menkul Degerler А/S/. Santander Investment Secutities Capital LТD. "Kaskommerts Securities" акционерлiк қоғамының құрамындағы консорциумның арасындағы "Ақтөбемұнайгаз" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiнiң бiр бөлiгiн орналастыру жөнiндегi келiсiмнiң шарттары мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi О.С.Ержановқа Қазақстан Республикасының Үкiметi атынан акциялардың мемлекеттiк пакеттерiн қор рыногына орналастыру жөнiндегi келiсiмге қол қоюға уәкiлеттiк берiлсiн.
3. Инвестициялық банктермен келiссөздер жүргiзу жөнiндегi тендерлiк комиссия:
Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Инвестициялық банктердiң және компаниялардың арасындағы "Маңғыстаумұнайгаз", "Жезқазған түстi металл", "Қазақтелеком" ҰАК акционерлiк қоғамдары акцияларының мемлекеттiк пакеттерiн орналастыру жөнiндегi келiсiмдi дайындауды жеделдетсiн;
"Өскемен титан-магний комбинаты" акционерлiк қоғамы акцияларының
мемлекеттiк пакетiн орналастырудың баламды нұсқаларын қарасын.
4. "Инвестициялық тендердiң нәтижелерi туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 15 қарашадағы N 1588
P971588_
қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
инвестициялық банктермен келiссөздер жүргiзу жөнiндегi тендерлiк
комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
О.С.Ержанов                - Қазақстан Республикасының
Қаржы вице-министрi,
комиссияның төрағасы болып
С.Ғ.Айымбетов              - Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк
мүлiк және жекешелендiру
департаментiнiң бөлiм бастығы
Б.С.Тойбазаров             - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң басқарма
бастығы.
А.С.Павлов, Е.Ә.Өтембаев, О.Ә.Жандосов, С.М.Мыңбаев, В.В.Соболев
көрсетiлген құрамнан шығарылсын.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан
Республикасының Қаржы министрлiгiне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi