О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1997 г. N 1208
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 1998 г. N 258. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2021 года № 755,
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.10.2021 № 755.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1997 г. N 1208 P971208_ "Вопросы инвестиционных приватизационных фондов" следующие изменения:
в пунктах 11 и 14 Плана мероприятий по преобразованию инвестиционных приватизационных фондов, утвержденного указанным постановлением, слова "не позднее 5 месяцев", "не позднее 6 месяцев" заменить словами "не позднее 11 месяцев", "не позднее 12 месяцев" соответственно.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 1 тамыздағы N 1208 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 24 наурыздағы N 258. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 20 қазандағы № 755 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.10.2021 № 755 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Инвестициялық жекешелендiру қорларының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 1 тамыздағы N 1208 P971208_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Аталған қаулымен бекiтiлген Инвестициялық жекешелендiру қорларын қайта құру жөнiндегi шаралар жоспарының 11 және 14-тармақтарындағы "5 айдан кешiктiрмей", "6 айдан кешiктiрмей" деген сөздер, тиiсiнше "11 айдан кешiктiрмей", "12 айдан кешiктiрмей" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi