О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 1998 года № 261. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст.256) следующие изменение и дополнение:
в Перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном указанным постановлением:
название раздела "Министерство экологии и биоресурсов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан";
дополнить строками, порядковый номер 91а, следующего содержания:
"91а Республиканское государственное казенное
предприятие "Казгидромет" г.Алматы"
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 26 наурыздағы N 261 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының Экология және биоресурстар министрлiгi" деген тараудың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлiгi";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 91а-жолдармен толықтырылсын:
"91а "Казгидромет" республикалық
мемлекеттiк қазыналық
кәсiпорны                             Алматы қаласы"
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi