О структуре Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1998 г. N 395. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1997 г. N 1791 "Об утверждении Положения о Налоговом комитете Министерства финансов Республики Казахстан" и в связи с проводимым преобразованием организационной структуры Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить прилагаемую структуру Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 апреля 1998 г. N 395
Структура
Налогового комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Организационно-инспекторское управление
Контрольно-аналитическое управление
Управление методологии сбора налогов
Управление налогового аудита
Управление по работе с налогоплательщиками
Управление информационно-технического обеспечения

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетiнiң құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 29 сәуiрдегi N 395. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 18 желтоқсандағы N 1791  қаулысын iске асыру мақсатында және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетiнiң ұйымдық құрылымына жүргiзiлiп отырған қайта құруға байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетiнiң қоса берiлiп отырған құрылымы бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 29 сәуiрдегi
N 395 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi Салық комитетiнiң
құрылымы
Ұйымдастыру-инспекторлық басқарма
Бақылау-талдама басқармасы
Салық жинау методологиясы басқармасы
Салық аудит басқармасы
Салық төлеушiлермен жұмыс iстеу жөнiндегi басқарма
Ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы