О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 марта 1997 г. N 410 и от 17 июня 1997 г. N 979
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 1998 г. N 452
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 4 марта 1997 г. N 3378 U973378_ "О создании "Национальной нефтегазовой компании "Казахойл" и защиты интересов Республики Казахстан при проведении нефтяных операций Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики
Казахстан следующие изменения и дополнения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 марта
1997 г. N 410
P970410_
"Об акционерном обществе "Национальная
нефтегазовая компания "Казахойл":
приложение 1 к указанному постановлению дополнить строками
следующего содержания:
"АО "Атырауский НПЗ"                        53,1
АО "Павлодарский КПЗ"                      87,9
ТОО "Тенгизшевройл"                        25
АО "Каспийский Трубопроводный              19 от общего числа
Консорциум" (доля Правительства            акций КТК
Республики Казахстан)
СП "Казахстан Пайплайн Венчурз"            50,1
ТОО "ЭИФ "Мунай-Импекс"                    100
АО "Казахстанкаспийшельф"                  90
АО "Мангистаумунайгаз"                     25
АО "Узеньмунайгаз"                         90
АО "Актобемунайгаз"                        20,5";
в приложении 2 к указанному постановлению:
строки следующего содержания:
"АО "Атырауский НПЗ", г. Атырау           53,2          -
АО "Павлодарский НПЗ"                     87,9          -
ТОО "Тенгизшевройл"                       25            25
АО "Каспийский Трубопроводный             19 от         19
Консорциум" (доля Правительства           общего числа
Республики Казахстан)                     акций КТК
АО "Каспийский Трубопроводный             1,75 от       1,75
Консорциум" (доля ГХК "Мунайгаз" -        общего числа
СП с "Амоко")                             акций КТК
"ЭИФ "Мунай"-Импекс", г.Алматы            100           100
АО "Казахстанкаспийшельф"                 90            90
АО "Мангистаумунайгаз", г.Актау           90            30
АО "Узеньмунайгаз", г. Жанаозен           90            90
АО "Актобемунайгаз", г. Актюбинск         85,5           -  "
исключить;
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1997 г. N 979 P970979_ "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1716 и от 24 марта 1997 г. N 410":
абзацы двадцать второй и двадцать третий пункта 1 исключить.

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 наурыздағы N 410 және 1997 жылғы 17 маусымдағы N 979 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 19 мамырдағы N 452
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясын құру туралы" 1997 жылғы 4 наурыздағы N 3378 U973378_ Жарлығын iске асыру және мұнай операцияларын жүргiзу кезiнде Қазақстан Республикасының мүдделерiн қорғау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
"Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы" акционерлiк қоғамы
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 наурыздағы
N 410
P970410_
қаулысында:
аталған қаулының 1-қосымшасы мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"Атырау МӨЗ" АҚ                            53,1
"Павлодар МӨЗ" АҚ                          87,9
"Теңiзшевройл" ЖШС                         25
"Каспий Құбыр арнасы консорциумы" АҚ       КТК акцияларының
(Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң үлесi)  жалпы санын
19
"Қазақстан Пайплайн Венчурз" БК            50,1
"Мұнай-Импекс" ЭИФ" ЖШС                    100
"Қазақстанкаспийшельф" АҚ                  90
"Маңғыстаумұнайгаз" АҚ                     25
"Өзенмұнайгаз" АҚ                          90
"Ақтөбемұнайгаз" АҚ                        20,5";
аталған қаулының 2-қосымшасында:
мынадай мазмұндағы жолдар:
"Атырау МӨЗ" АҚ, Атырау қаласы             53,2               -
"Павлодар МӨЗ" АҚ, Павлодар қаласы         87,9               -
"Теңiзшевройл" ЖШС                         25                 25
"Каспий Құбыр арнасы консорциумы" АҚ       КТК Акцияларының
(Қазақстан Республикасы Үкiметінiң үлесi)   жалпы санынан
19                 19
"Каспий Құбыр арнасы консорциумы" АҚ       КТК акцияларының
("Мұнайгаз" МХК үлесi - "АМОКО"  мен       жалпы санынан
БК)                                        1,75             1,75
"Мұнай-Импекс" ЭИФ", Алматы қаласы         100              100
"Қазақстанкаспийшельф" АҚ                  90               90
"Маңғыстаумұнайгаз" АҚ, Ақтау қаласы       90               30
"Өзенмұнайгаз" АҚ, Жаңаөзен қаласы         90               90
"Ақтөбемұнайгаз" АҚ, Ақтөбе қаласы         85,5              -"
алынып тасталсын.
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1716 және 1997 жылғы 24 наурыздағы N 410 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 17 маусымдағы N 979 P970979_ қаулысында:
1-тармақтың жиырма екiншi және жиырма үшiншi абзацтары алынып
тасталсын.

2. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в месячный срок принять меры по реализации настоящего постановления.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1997 г. N 650 P970650_ "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 1997 г. N 410".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң мемлекеттiк
мүлiк және жекешелендiру департаментi бiр ай мерзiм iшiнде осы
қаулыны iске асыру жөнiнде шаралар қабылдасын.
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 наурыздағы
N 410 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 сәуiрдегi N 650 қаулысының күшi жойылған
деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi