О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1997 г. N 1020
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 1998 г. N 479
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1997 г. N 1020 P971020_ "Отдельные вопросы Государственного таможенного комитета Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 26 маусымдағы N 1020 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 25 мамырдағы N 479
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кеден комитетiнiң жекелеген мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 26 маусымдағы N 1020 P971020_ қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi