О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 г. N 17
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 1998 г. N 560
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в Правительство Республики Казахстан от 16 января 1998г. N 17 P980017_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1998 год" следующие изменение и дополнение:
В Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1998 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 26, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 45а, следующего содержания:
"45а О средствах массовой Мининформации октябрь ноябрь декабрь".
информации
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 18 маусымдағы N 560
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылға арналған заң
жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17
P980017_
қаулысына мынадай
өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспарында:
рет нөмiрi 26-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 45а-жолмен толықтырылсын:
"45а Бұқаралық       Ақпаратминi    қазан   қараша   желтоқсан".
ақпарат құрал.
дары туралы
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi