О тарифах на перевозки грузов железнодорожным транспортом акционерным обществом "Испат Кармет"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1998 г. N 566 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 марта 2000 г. N 485 ~P000485
В целях повышения конкурентоспособности карагандинского угля, а также оздоровления экологической обстановки в городе Темиртау Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету по регулированию естественных монополий и защите конкуренций Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Республиканским государственным предприятием "Казахстан темир жолы" в установленном законодательством порядке принять необходимые меры по установлению для акционерного общества "Испат Кармет" скидок по тарифам на перевозки грузов железнодорожным транспортом:
в размере 30% при перевозке угля в Россию через станцию Тобол;
в размере 50% при перевозке минеральных отходов (гранулированный шлак, угольный шлам, колошниковая пыль железосодержащий шлам, металлургический шлак, шлаковый щебень). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 июля 1998 г. N 655 P980655_ .
2. Министерству транспорта и коммуникаций совместно с Министерством энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан обеспечить:
осуществление ежеквартального контроля за объемами отгружаемой акционерным обществом "Испат Кармет" продукции, по которой предоставляются тарифные льготы;
анализ влияния предоставляемых скидок на конкурентоспособность карагандинского угля на российском рынке и по результатам анализа вносить свои предложения об их изменении или отмене.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Испат Қармет" акционерлiк қоғамының темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдауына арналған тарифтері туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 19 маусым N 566. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000.03.31. N 485 қаулысымен. ~P000485
Қарағанды көмiр бәсекелестiк қабiлетiн арттыру, сондай-ақ Темiртау қаласындағы экологиялық ахуалды сауықтыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi комитетi "Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнымен бiрлесе отырып, заңдарда белгiленген тәртiппен "Испат-Қармет" акционерлiк қоғамы үшiн:
Тобыл станциясы арқылы Ресейге көмiр тасымалдаған кезде 30% мөлшерiнде; <*>
минералды қалдықтарды (түйiршектелген шлак, көмiр шламы, масақ тозаңы, құрамында темiр бар шлам, металлургиялық шлак, шлак қиыршық тас) тасымалдаған кезде 50% мөлшерiнде темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдауға арналған тарифтер бойынша жеңiлдiктер белгiлеу жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.07.10 N 655 қаулысымен.
P980655_
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiмен бiрлесе отырып:
"Испат-Қармет" акционерлiк қоғамының тарифтiк жеңiлдiктер берiлген өнiмдi тиеп-жөнелтiлетiн көлемдерiне тоқсан сайын бақылау жасауды;
берiлiп отырған жеңiлдiктердiң Қарағанды көмiрiнiң ресей нарығындағы бәсекелестiк қабiлетiне әсер етуiне талдау жасауды қамтамасыз етсiн және талдаудың нәтижелерi бойынша оларды өзгерту немесе күшiн жою туралы өз ұсыныстарын енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi