О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1996 г. № 1316
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1998 г. № 621 . Утратило силу постановлением Правительства РК от 29 марта 2002 г. N 373 ~P020373
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1996 г. № 1316 P961316_ "Об утверждении Положения о порядке взимания платы за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним и оказание информационных услуг" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 43, ст. 413) следующее дополнение:
в Положении о порядке взимания платы за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним и оказание информационных услуг, утвержденного указанным постановлением:
пункт 4 дополнить словами ", а также иные лица, пользующиеся соответствующими льготами в соответствии с законодательными актами".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 30 қазандағы N 1316 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 1 шiлдедегi N 621. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 2002.03.29. N 373 қаулысымен. ~P020373
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды және онымен жасалатын мәмiлелердi және ақпараттық қызмет көрсетулердi мемлекеттiк тiркеу үшiн ақы алудың тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 30 қазандағы N 1316 P961316_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 43, 413-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды және онымен жасалатын мәмiлелердi мемлекеттiк тiркеу және ақпараттық қызмет көрсеткенi үшiн төлем алу тәртiбi туралы ережеде:
4-тармақ "зейнеткерлер" деген сөзден кейiн "сондай-ақ заң актiлерiне сәйкес тиiстi жеңiлдiктердi пайдаланатын өзге де адамдар" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi