О составе Координационного совета по профилактике и борьбе со СПИДом в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 1998 года N 647. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 сентября 2004 года N 922 (P040922)
В связи с реорганизацией ряда государственных учреждений Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить состав Координационного совета по профилактике и борьбе со СПИДом согласно приложению.
2. Признать утратившим силу абзац второй пункта 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 августа 1995 г. N 1084 "О создании Координационного совета по профилактике и борьбе со СПИДом в Республике Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 июля 1998 г. N 647
Состав
Координационного совета по профилактике
и борьбе со СПИДом
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 3 апреля 2002 г. N 397 P020397_ . Новая редакция - от 20 мая 2003 г. N 468 ; с изменениями - от 12 сентября 2003 года N 935 ; от 23 февраля 2004 г. N 212 .
Доскалиев                    - Министр здравоохранения
Жаксылык Акмурзаевич           Республики Казахстан,
председатель
Белоног                      - первый вице-министр здравоохранения
Анатолий Александрович         Республики Казахстан,
главный государственный санитарный
врач Республики Казахстан,
заместитель председателя
Ерасилова                    - генеральный директор
Исидора Бекмухамедовна         Республиканского центра по
профилактике и борьбе со СПИД,
секретарь
Абусеитов                    - первый вице-министр иностранных
Кайрат Хуатович                дел Республики Казахстан
Ашитов                       - вице-министр труда и социальной
Батыржан Заирканович           защиты населения Республики
Казахстан
Шамшидинова                  - вице-министр образования и науки
Куляш Ногатаевна               Республики Казахстан
Канагатов                    - заместитель председателя
Ильсияр Баймухамедович         Агентства по туризму и спорту
Республики Казахстан
Аскаров                      - начальник управления
Альберт Мухтарович             эпидемиологического надзора
Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Адамян Рудик                 - межгосударственный советник
Объединенной программы ООН по
ВИЧ/СПИД в странах Центральной
Азии (по согласованию)
Шарман Алмаз                 - советник по инфекционным
заболеваниям Американского агентства
по международному развитию (по
согласованию)
Турмагамбетова               - заместитель директора
Жемис Утегеновна               Казахстанского международного
бюро по правам человека и соблюдению
законности (по согласованию)
Аманжолов Нурали             - президент общественного
благотворительного фонда в поддержку
ВИЧ-позитивных и их близких
"Шапагат" (по согласованию)
Бекбосунов                   - вице-министр юстиции
Сабыржан Мадиевич              Республики Казахстан
Ойнаров                      - вице-министр финансов
Азамат Рыскулович              Республики Казахстан
Исаев                        - вице-министр экономики и
Батырхан Арысбекович           бюджетного планирования
Республики Казахстан
Асатова                      - заведующая сектором здравоохранения
Акмарал Болатаевна             Отдела социально-культурного
развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Ускимбаев                    - вице-министр внутренних дел
Кажимурат Беисович             Республики Казахстан
Досжан                       - вице-министр информации
Ардак Дукенбайулы              Республики Казахстан
Тасбулатов                   - заместитель Министра обороны
Абай Болюкпаевич               Республики Казахстан

Қазақстан Республикасында СПИД-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1998 жылғы 7 шілде N 647. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.09.01. N 922 қаулысымен.
Мемлекеттің бірқатар мекемелерінің қайта ұйымдастырылуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес СПИД-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамы бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасында СПИД-тің алдын алу және онымен күрес жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 5 тамыздағы N 1084   қаулысының 2-тармағының екінші абзацының күші жойылған деп саналсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1998 жылғы 7 шілдедегі
N 647 қаулысына
қосымша
ЖҚТБ-ның алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегі
үйлестiру кеңесінің құрамы
Досқалиев               - Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы       Денсаулық сақтау министрi, төраға
Белоног                 - Қазақстан Республикасының
Анатолий Александрович    Денсаулық сақтау бiрiншi вице-
министрi, Қазақстан Республикасының
Бас мемлекеттiк санитарлық дәрiгерi,
төрағаның орынбасары
Ерасылова               - ЖҚТБ-ның алдын алу және оған
Исидора Бекмұхамедқызы    қарсы күрес жөнiндегi республикалық
орталықтың бас директоры, хатшы
Әбусейiтов              - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қайрат Қуатұлы            iстер бiрiншi вице-министрi
Әшитов                  - Қазақстан Республикасының Еңбек
Батыржан Зайырқанұлы      және халықты әлеуметтiк қорғау
вице-министрi
Досжан                  - Қазақстан Республикасының
Ардақ Дүкенбайұлы         Ақпарат вице-министрi
Тасболатов              - Қазақстан Республикасы
Абай Бөлекбайұлы          Қорғаныс министрiнiң орынбасары
Шәмшидинова             - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Күләш Ноғатайқызы         және ғылым вице-министрi
Қанағатов               - Қазақстан Республикасының Туризм
Елсияр Баймұхамедұлы      және спорт жөнiндегi агенттiгi
төрағасының орынбасары
Асқаров                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Альберт Мұхтарұлы         сақтау министрлiгiнiң Мемлекеттiк
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетi эпидемиологиялық
қадағалау басқармасының бастығы
Адамян Рудик            - БҰҰ-ның Орталық Азия елдерiндегi
АҚТҚ/ЖҚТБ жөнiндегi бiрлескен
бағдарламасының мемлекетаралық
кеңесшiсi (келiсiм бойынша)
Шарман Алмас            - Америкалық халықаралық даму
жөнiндегi агенттiктiң жұқпалы
аурулар жөнiндегi кеңесшiсi
(келiсiм бойынша)
Тұрмағамбетова          - Адам құқығы және заңды сақтау
Жемiс Өтегенқызы          жөнiндегi қазақстандық халықаралық
бюро директорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Аманжолов Нұралы        - "Шапағат" АҚТҚ-сы бар адамдар мен
олардың жақындарын қолдау
қоғамдық қайырымдылық қорының
президентi (келiсiм бойынша)
Бекбосынов             - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Сабыржан Мәдиұлы         вице-министрi
Ойнаров                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Азамат Рысқұлұлы         вице-министрi
Исаев                  - Қазақстан Республикасының
Батырхан Арысбекұлы      Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Асатова                - Қазақстан Республикасының Премьер-
Ақмарал Болатайқызы      Министрi Кеңсесiнiң
Әлеуметтiк-мәдени даму бөлiмi
денсаулық сақтау секторының
меңгерушiсi
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.04.03. N 397  қаулысымен .
Ескерту. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.05.20. N 468  қаулысымен .
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.09.12. N 935  қаулысымен.
Ескерту. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.02.23. N 212  қаулысымен .