О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 1998 года N 665
В целях проведения неотложных жизненно важных мероприятий и недопущения чрезвычайных ситуаций в уголовно-исполнительной системе Министерства внутренних дел Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В порядке исключения выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан Департаменту уголовно-исполнительной системы при Министерстве внутренних дел Республики Казахстан 250 (двести пятьдесят) млн. тенге для погашения имеющейся задолженности по оплате за потребленную электроэнергию.
2. Департаменту казначейства Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервтiк қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 14 шiлдедегi N 665
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң қылмыстық-атқару жүйесiнде кезек күттiрмейтiн өмiрлiк маңызы бар шараларды жүргiзу және төтенше жағдайларды болдырмау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Ерекшелiк ретiнде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервтiк қорынан Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң жанындағы Қылмыстық-атқару жүйесi департаментiне пайдаланылған электр энергиясы үшiн ақы төлеу жөнiндегi берешектi өтеу үшiн 250 (екi жүз елу) млн. теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық департаментi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуына бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi