О мерах по развитию города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1998 г. N 717
В целях развития города Астаны на основе современного Генерального плана, а также необходимостью комплексного инженерного освоения новых территорий и подготовки их к строительству Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять к сведению заключение Соглашения между акимом города Астаны и группой компаний Королевства Саудовская Аравия "Сауди Бен Ладин Групп" от 6 июля 1998 года (прилагается).
2. Секретно.
3. Министерствам и ведомствам Республики Казахстан в пределах своих полномочий принять меры по оказанию содействия акиму города Астаны в решении вопросов, связанных с реализацией Соглашения.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Астана қаласын дамыту жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 29 шілдедегі N 717
Қазіргі заманғы Бас жоспардың негізінде Астана қаласын дамыту, сондай-ақ жаңа аумақтарды кешенді инженерлік игерудің және оларды құрылыс салуға дайындаудың қажеттігі мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1998 жылғы 6 шілдеде Астана қаласының әкімі мен Сауд Аравиясы
Корольдігінің "Сауди Бен Ладин Групп" компаниялар тобының арасында Келісім
жасалғандығы (қоса беріліп отыр) назарға алынсын.
2. Құпия.
3. Қазақстан Республикасының министрліктері мен ведомстволары өз
өкілеттіктерінің шегінде Астана қаласының әкіміне Келісімді іске асыруға
байланысты мәселелерді шешуде жәрдем көрсету жөнінде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі