О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по программе TACIS
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 1998 г. N 733. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 15 ноября 1999 г. N 1712 ~P991712
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Национальным координатором от Республики Казахстан по программе TACIS Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Джандосова У.А., заместителем Национального координатора от Республики Казахстан по программе TACIS - Председателя Комитета по экономическому планированию Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан Солодченко Р.В.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 1997 г. N 1648 "О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по программе ТАСIS".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 3 тамыз N 733. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.11.15. N 1712 қаулысымен. ~P991712
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан ұлттық үйлестіруші болып Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары О.Ә. Жандосов, TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан ұлттық үйлестірушінің орынбасары болып Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі Экономикалық жоспарлау жөніндегі комитетінің төрағасы Р.В.Солодченко белгіленсін.
2. "TACIS бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасынан ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 қарашадағы N 1648 қаулысының күші жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі