О порядке пользования сотовой связью государственными органами Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 1998 г. N 757. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 23 февраля 1999 г. N 149 ~P990149
В целях усиления режима экономии государственных средств и упорядочения пользования сотовой связью государственными органами Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить право пользования сотовой связью руководителям министерств, государственных комитетов, центральных исполнительных органов, не входящих в состав Правительства Республики Казахстан, и других государственных органов, их заместителям; руководителям департаментов, агентств, комитетов центральных исполнительных органов; Первому помощнику Президента Республики Казахстан, заведующему Канцелярией Президента Республики Казахстан, Шефу протокола и Пресс-секретарю Президента Республики Казахстан, руководителю Секретариатом Премьер-Министра Республики Казахстан, руководителю Пресс-службы Премьер-Министра Республики Казахстан, помощнику Премьер-Министра Республики Казахстан; акимам областей, города республиканского значения, столицы и их заместителям. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены дополнения - постановлением Правительства РК от 10 ноября 1998 г. N 1143 P981143_ .
2. Министерствам, государственным комитетам, центральным исполнительным органам, не входящим в состав Правительства Республики Казахстан, и другим государственным органам привести наличие сотовых телефонов в соответствие с настоящим постановлением.
3. Министерству финансов Республики Казахстан:
расходы на содержание государственных органов Республики Казахстан предусматривать исходя из установленного настоящим постановлением порядка пользования сотовой связью;
установить постоянный контроль за расходованием средств на содержание аппарата государственных органов.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының ұялы байланысты пайдалануының тәртiбi туралы <*>
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 10 тамыз N 757. Күші жойылды - ҚРҮ-нің 1999.02.23. N 149 қаулысымен. ~P990149
Мемлекеттiк қаражатты үнемдеу режимiн күшейту және Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының ұялы байланысты пайдалануын тәртiпке келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Ұялы байланысты пайдалану құқығы министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттердiң, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы органдарының және басқа да мемлекеттiк органдардың басшыларына, олардың орынбасарларына; орталық атқарушы органдар департаменттерiнiң, агенттiктерiнiң, комитеттерiнiң басшыларына; Қазақстан Республикасы Президентiнiң бiрiншi көмекшiсiне, Қазақстан Республикасы Президентi Кеңсесiнiң меңгерушiсiне, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Хаттама бастығы мен Баспасөз хатшысына, Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Хатшылығының жетекшiсiне, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Баспасөз қызметiнiң жетекшiсiне, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң көмекшiсiне, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың әкiмдерiне және олардың орынбасарларына берiлсiн. <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.11.10. N 1143 қаулысымен.
P981143_
2. Министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы органдар мен басқа да мемлекеттiк органдар ұялы телефондардың санын осы қаулыға сәйкестендiрсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарын ұстауға арналған
шығыстарды осы қаулыда белгiленген ұялы байланысты пайдаланудың
тәртiбiн ескере отырып қарастырсын;
мемлекеттiк органдар аппаратын ұстауға арналған қаражаттың
жұмсалуына тұрақты бақылау орнатсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi