Об утверждении перечня программ и подпрограмм Министерства науки-Академии наук Республики Казахстан для разработки государственного бюджета на 1999 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1998 года N 784
Во исполнение пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1998 года N 703 P980703_ "О некоторых вопросах разработки проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень программ и подпрограмм для Министерства науки-Академии наук Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета (прилагается).
2. Министерству науки-Академии наук Республики Казахстан:
в срок до 15 августа 1998 года по согласованию с Министерством энергетики, индустрии и торговли и Министерством финансов Республики Казахстан утвердить методические документы по формированию государственных заказов Министерства в соответствии с вышеназванным перечнем;
в месячный срок подготовить и внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении действующих нормативных правовых актов в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 августа 1998 года N 784
Перечень
программ и подпрограмм Министерства науки - Академии наук
Республики Казахстан, финансируемых
из республиканского бюджета
---------------------------------------------------------------------
N !             Наименование          !Форма         !Форма
!                                   !финансирования!финансирования
!                                   !в 1998 году   !на 1999 год
---------------------------------------------------------------------
1  Государственные услуги общего
характера
Административные расходы на         На содержание  На содержание
республиканском уровне
Аппарат центральных органов
Аппарат специального представительства
на космодроме "Байконур"
Мониторинг сейсмологической информации
Государственное учреждение
Сейсмологическая опытно-методическая
экспедиция
Государственные заказы, выполняемые      То же     За оказанные
на республиканском уровне                          услуги
Фундаментальные научные исследования
и прикладные исследования общего
характера
Обеспечение доступности научно-
технической информации
Хранение историко-культурных
ценностей
Обслуживание зданий и обеспечение
деятельности работников
4  Образование
Государственные заказы, выполняемые      То же        То же
на республиканском уровне
Переподготовка кадров аппарата

1999 жылға арналған мемлекеттік бюджетті әзірлеу үшін Қазақстан Республикасының Ғылым министрлігі - Ғылым академиясының бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 18 тамыз N 784
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 шілдедегі N 703 P980703_ қаулысының 2-тармағын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының Ғылым министрлігі - Ғылым академиясына арналған бағдарламалар мен кіші бағдарламалардың тізбесі бекітілсін (қоса беріліп отыр).
2. Қазақстан республикасының Ғылым министрлігі - Ғылым академиясы:
1998 жылдың 15 тамызына дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда министрлігімен және Қаржы министрлігімен
келісім бойынша жоғарыда аталған тізбелерге сәйкес Министрліктің
мемлекеттік тапсырыстарын қалыптастыру жөніндегі әдістемелік құжаттарды
бекітсін;
бір айлық мерзім ішінде қолданылып жүрген нормативтік-құқықтық
актілерді осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныс әзірлесін және
Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1998 жылғы 18 тамыздағы
N 784 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы
Ғылым министрлігі - Ғылым академиясының бағдарламалары мен кіші
бағдарламаларының тізбесі
__________________________________________________________________________
| N  |               Атауы                   |  1998 жылы   |  1999 жылға
|    |                                       | қаржыландыру |   арналған
|    |                                       |   нысаны     | қаржыландыру
|    |                                       |              |     нысаны
|____|_______________________________________|______________|______________
|  1 |Жалпы сипаттағы  мемлекеттік қызметтер |              |
|    |Республикалық деңгейдегі әкімшілік     |              |
|    |шығыстар                               |Ұстауға       |Ұстауға
|    | Орталық органның аппараты             |              |
|    | "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнаулы  |              |
|    | өкілдіктің аппараты                   |              |
|    | Сейсмологиялық ақпарат мониторингі    |              |
|    |      Мемлекеттік мекемелер            |              |
|    | Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік|              |
|    | экспедиция                            |              |
|    |Республикалық деңгейде орындалатын     |Бұл да        | Көрсетілген
|    |мемлекеттік тапсырыстар                |              |қызметтер
|    | Іргелі ғылыми зерттеулер және жалпы   |              |үшін
|    | сипаттағы қолданбалы зерттеулер       |              |
|    | Ғылыми-техникалық ақпараттың қол      |              |
|    | жетімділігін қамтамасыз ету           |              |
|    | Тарихи-мәдени құндылықтарды қорғау    |              |
|    | Ғимараттарды күту және қызметкерлердің|              |
|    | қызметін қамтамасыз ету               |              |
| 4  |Білім беру                             |              |
|    |Республикалық деңгейде орындалатын     |Бұл да        | Көрсетілген
|    |мемлекеттік тапсырыстар                |              |қызметтер
|    | Аппараттың кадрларын қайта даярлау    |              |үшін
|____|_______________________________________|______________|______________