О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 20 октября 1995 года № 1356
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 1998 года № 789. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1997 года № 1771 "О создании Республиканского государственного предприятия "Кару-Жарак" Министерства обороны Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан Постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790 "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996г., № 29, ст.256) следующие изменение и дополнение:
в Перечне республиканских государстсвенных предприятий, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Министерство обороны Республики Казахстан":
строки, порядковый номер 21:
"Республиканское государственное предприятие
"Казвоентехимпэкс"
(на праве хозяйственного ведения)"
исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"Республиканское государственное предприятие "Кару-Жарак"
(на праве хозяйственного ведения)".
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 1995 года № 1356 "О создании Республиканского государственного предприятия "Казвоентехимпэкс" (САПП Республики Казахстан 1995г., № 33, ст 419).
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 20 қазандағы N 1356 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 тамыздағы N 789 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң "Қару-жарақ" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 18 желтоқсандағы N 1771 P971771_ қаулысын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарының тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 P960790_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесiнiң "Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi " бөлiмiнiң реттiк нөмiрi 21 "Қазәскертехимпэкс" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (шаруашылық жүргiзу құқығында) деген жолдары алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қару-жарақ" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (шаруашылық жүргiзу құқығында)".
2. "Қазвоентехимпэкс" республикалық мемлекеттiк кәсiпорынын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 20 қазандағы N 1356 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы; 1995 ж., N 33, 419-құжат) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi