О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров и Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 1998 г. N 838
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 марта 1992 года N 262 P920262_ "О порядке определения размеров авторского вознаграждения за выполнение творческих видов работ" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 12, ст. 203);
постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 1997 года N 661 P970661_ "О структуре Министерства экономики и торговли Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi мен Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 4 қыркүйектегi N 838
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Мыналардың:
"Шығармашылық жұмыстар түрлерiн орындағаны үшiн авторлық сыйақының мөлшерiн белгiлеудiң тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 19 наурыздағы N 262 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 12, 203-құжат);
"Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 25 сәуiрдегi N 661 P970661_ қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi