О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1996 года N 710
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1998 г. N 892. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2003 г. N 958
В связи с реформированием системы государственных органов и изменением административно-территориального устройства Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1996 года N 710 P960710_  "Об утверждении Порядка ведения государственного земельного кадастра в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 26, ст. 223) следующие изменения:
1) в пункте 3 слова "Государственному комитету Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству" заменить словами "Комитету по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
2) в Порядке ведения государственного земельного кадастра в Республике Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в тексте и в названии раздела II слова "Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству", "Государственный комитет Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству", "Государственным комитетом Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству" заменить словами "Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", "Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", "Комитетом по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
в тексте слова "по земельным отношениям и землеустройству" заменить словами "по управлению земельными ресурсами";
в разделе V "Порядок ведения количественного, качественного учета и оценки земель":
в абзацах втором и третьем пункта 35 слова "на 1 января следующего за отчетным года" заменить словами "на 1 ноября отчетного года";
в пункте 37:
в абзаце втором слова "1 февраля следующего за отчетным года" заменить словами "1 декабря отчетного года";
в абзаце третьем слова "20 февраля следующего за отчетным года" заменить словами "20 декабря отчетного года";
в абзаце четвертом слова "20 марта следующего за отчетным года" заменить словами "20 января следующего за отчетным года";
в абзаце пятом слова "Министерству экономики, Министерству экологии и биоресурсов и Государственному комитету Республики Казахстан по статистике и анализу" заменить словами "Комитету по экономическому планированию Министерства энергетики, индустрии и торговли, Министерству экологии и природных ресурсов и Национальному статистическому агентству Республики Казахстан";
в разделе VII "Пользование информацией кадастра":
в абзаце третьем слова "Государственный комитет Республики Казахстан по статистике и анализу" заменить словами "Национальное статистическое агентство Республики Казахстан";

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 маусымдағы N 710 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 892. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.20. N 958 қаулысымен.
Мемлекеттiк органдар жүйесiн реформалауға және Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысының өзгеруiне байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасында мемлекеттiк жер кадастрын жүргiзудiң тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 маусымдағы N 710  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 26, 223-құжат) қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 3-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) осы қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында мемлекеттiк жер кадастрын жүргiзудiң тәртiбiнде:
мәтiндегi және II тараудың атауындағы "Қазақстан Республикасы Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң", "Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң", "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
мәтiндегi "жер қатынастары және жерге орналастыру" деген сөздер "жер ресурстарын басқару" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жерге сандық, сапалық есеп жүргiзудiң және бағалаудың тәртiбi" деген V тарауда:
35-тармақтағы екiншi және үшiншi азатжолындағы "есептi жылдан кейiнгi жылдың 1 қаңтарындағы" деген сөздер "есептi жылдың 1 қарашасындағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
37-тармақта:
екiншi азатжолындағы "есептiден кейiнгi жылдың 1 ақпанынан" деген сөздер "есептi жылдың 1 желтоқсанынан" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшiншi азатжолындағы "есептiден кейiнгi жылдың 20 ақпанынан" деген сөздер "есептi жылдың 20 желтоқсанынан" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртiншi азатжолындағы "есептiден кейiнгi жылдың 20 наурызынан" деген сөздер "есептiден кейiнгi жылдың 20 қаңтарынан" деген сөздермен ауыстырылсын;
бесiншi азатжолындағы "Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгiне, Экология және табиғи ресурстар министрлiгiне, Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Экономикалық жоспарлау жөнiндегi комитетiне, Экология және табиғи ресурстар министрлiгiне және Ұлттық статистика агенттiгiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Кадастрдың ақпаратын пайдалану" деген VII тараудың үшiншi азатжолындағы "Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ұлттық статистика агенттiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;