О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1996 года N 1119
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1998 г. N 958 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 августа 2000 г. N 1238 ~P001238
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1996 года N 1119 P961119_ "Об утверждении Положения о прохождении службы должностными лицами в таможенных органах Республики Казахстан и текста присяги должностных лиц таможенных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 37, ст.354) следующие изменения:
В Положении о прохождении службы должностными лицами в таможенных органах Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
1) в пункте 153 второе предложение исключить;
2) в пункте 154 слова "наложенное приказом" исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 қыркүйектегi N 1119 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 28 қыркүйек N 958. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.08.12. N 1238 қаулысымен. ~P001238
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Лауазымды адамдардың Қазақстан Республикасының кеден органдарында қызмет өткеруi туралы Ереженi және Қазақстан Республикасының кеден органдары лауазымды адамдарының антының мәтiнiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 қыркүйектегi N 1119 P961119_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 37, 354-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген Лауазымды адамдардың Қазақстан Республикасының кеден органдарында қызмет өткеруi туралы ережеде:
1) 153-тармақтағы екiншi сөйлем алынып тасталсын;
2) 154-тармақтағы "бұйрықпен берiлген" деген сөздер алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi