Об индексации размеров пенсий с 1 октября 1998 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 1998 г. N 990
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 20 июня 1997 года Z970136_ "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить с 1 октября 1998 года индексацию пенсий в части минимального размера пенсии на 2,3 процента.
2. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, акимам областей, гг. Астаны и Алматы обеспечить своевременное повышение и выплату пенсий.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

1998 жылдың 1 қазанынан бастап зейнетақы мөлшерiн индекстеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 2 қазандағы N 990
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы"
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 20 маусымдағы Заңына сәйкес
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. 1998 жылдың 1 қазанынан бастап зейнетақыны ең төменгi
мөлшерiне қатысты бөлiгiнде 2,3 процентке индекстеу жүзеге асырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Еңбек және әлеуметтiк қорғау
министрлiгi, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi
зейнетақыны уақтылы өсiру мен төлеудi қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi