О присвоении имени Карасай батыра 210 гвардейскому учебному Уманьскому центру по подготовке младших специалистов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1998 года № 1002
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить имя Карасай батыра 210 гвардейскому учебному Уманьскому
центру по подготовке младших специалистов.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор: И.В. Склярова
оператор:  А.Е. Турсынова
10.12.98г.)

Кіші мамандарды даярлау жөніндегі 210-шы Умань ұландық оқу орталығына Қарасай батырдың атын беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 6 қазан N 1002
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кіші мамандарды даярлау жөніндегі 210-шы Умань ұландық оқу орталығына Қарасай батырдың аты берілсін.
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі