О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о сотрудничестве в области связи
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 1998 года № 1064
В связи с подписанием двусторонних соглашений в ходе официального визита Премьер-Министра Республики Казахстан Н.У.Балгимбаева в Азербайджанскую Республику 23-24 октября 1998 года Правительством Республики Казахстан постановляет:
Идрисову Ерлану Абильфаизовичу - вице-Министру иностранных дел Республики Казахстан предоставить полномочия для подписания Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о сотрудничестве в области связи.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Әзірбайжан Республикасы Үкіметінің арасындағы байланыс саласындағы ынтымақтастық туралы келісімге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 20 қазан N 1064
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Н.Ө.Балғымбаевтың 1998 жылдың 23-24 қазанында Әзірбайжан Республикасына ресми сапарының барысында екіжақты келісімдерге қол қойылатындығына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер вице-министрі Ерлан
Әбілфайызұлы Ыдырысовқа Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Әзірбайжан
Республикасы Үкіметінің арасындағы байланыс саласындағы ынтымақтастық
туралы келісімге қол қою үшін өкілеттік берілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.