О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 16 января 1998 года № 17 и от 19 февраля 1998 года № 119
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 1998 года № 1120
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие изменения и дополнения:
1. В постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января
1998 года № 17 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики
Казахстан":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
1998 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 7, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 48-7, следующего содержания:
"48-7   О государст-     Минфин,
венном долге и   Нацбанк (по
государствен-    согласованию),  октябрь  ноябрь  декабрь
ных гарантиях    АСПР    (по
Республики       согласованию)
Казахстан
строку, порядковый номер 28, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 48-8, следующего содержания:
"48-8   О                АСПР    (по
стратегическом   согласованию),
планировании и   Минфин    октябрь  ноябрь  декабрь
стратегическом
контроле
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 6
августа 1999 г. N 1108
P991108_
)
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор: А.Е. Турсынова
Специалист:Жакупова Э.А.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17 және 1998 жылғы 19 ақпандағы N 119 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 3 қараша N 1120
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай
өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылға арналған заң
жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1998 жылғы 16 қаңтардағы N 17
P980017_
қаулысына:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1998 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспарында:
реттік нөмірі 7 жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 48-7 жолмен толықтырылсын:
"48-7 Қазақстан           Қаржымині,       қазан қараша желтоқсан
Республикасының           Ұлттық Банк
мемлекеттік қары-         (келісім бойын-
зы мен мемлекеттік        ша), СЖРА
кепілдіктері туралы       (келісім бойынша)
реттік нөмірі 28 жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 48-8 жолмен толықтырылсын:
"48-8 Стратегиялық        СЖРА             қазан қараша желтоқсан
жоспарлау және            (келісім бойын-
стратегиялық              ша),
бақылау туралы            Қаржымині
2.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.08.06. N 1108
қаулысымен.
P991108_
3. Осы қаулы оған қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі